Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent foglalkozni egy...

Mit jelent foglalkozni egy kutyával?

Figyelt kérdés

Gondolom séta,játék és tanítás. De hogyan lehet még? Pl. hogyan foglalkozzak vele ha séta közben csak fut vagy sétál esetleg játszik a házban pedig csak fekszik egész nap (max. eszik,iszik)?


(nem kérek kioktatást csak nem értem hogy a "foglalkozás" szó mit is jelent valójában)



2016. máj. 22. 20:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A kutyus Japán Akita inu gondoltam majd kiállításra viszem nem nagyra csak így szórakozásból. Nem tudom ennél a fajtánál milyen sportok válnak be. Szánhúzás talán :D csak hogy itt már évek óta nem esett a hó. Amúgy köszi. :)
2016. máj. 22. 20:42
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen kutyát sem kell állandóan foglalkoztatni.

És nagyon szeretnek szundikálni.

2016. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Csak azért érdekelt mer mindig azt olvasom hogy ha nem foglalkozol vele eleget rombol szökik stb. De nem értettem ez mit is takar.
2016. máj. 22. 21:03
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rombol akkor nem unatkozik, hanem csak szundizik. Nem kell egész nap feladatot adni, ahogy írták is. Nagyon szeretnek lustizni is :D Ha unatkozik, azt úgyis a tudtodra adja.
2016. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Canicross és bikejöring. Nézz utána.
2016. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
+mantrailing
2016. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!