Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok csepel kozeleb kutyakoz...

Tudtok csepel kozeleb kutyakozmetikat, ahol NAGYON elhanyagolt puli szerű kutyát bevállalnak?

Figyelt kérdés
Van egy idős puli szerű kutyánk, aki nagyon el van hanyagolva(nem részletezem) nem épp rózsaillatú, a szőre hosszú és teljesen filces, megpróbáltuk itthon rendbetenni, de nagyon nem engedi és még a birkanyíró(!!)(igen azt is beszereztünk hozzá) sem viszi a bundáját, ollóval nem igazán merünk belevágni, mert félek a bőrébe nyírok, fürdetni se akarja hagyni magát. Pluszba nagyon öreg, és duci, nehezen áll lábra.(most diétázik) Hogyan és hol tudnék rajta segíteni? A szívem szakad meg érte hogy igy el lett hanyagolva:(

2016. máj. 25. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem keress meg pár budapesti menhelyet, vagy az Illatost hozzájuk kerülnek be loncsos kutyák. Kérdezz rá a kozmetikusra, biztos tudnak segíteni.

Esetleg a "Puliság" Facebook oldal adminjai tudhatnak még okosat, Netán az állatorvosotok.

Mihamarabb juttassátok el, az ösztapdt-rasztás bunda súlyos károkat okozhat.


Egyébként hogy került ilyen állapot a?

2016. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én bár kutyakozmetikus vagyok,viszont szerintem bódítás nélkül egy idős elhanyagolt kutyát nem hiszem,hogy meg lehetne nyírni.Sokszor a fiatalokkal is sok a gond akik évente járnak. Nem,hogy egy idős talán sose látott kozmetikát kutyával.


Olyan kozmetikust keress ahol mellett állatorvosi rendelő is működik,ott be lehetne bódítani,ha szükséges,illetve lehet vannak rajta sebek is amit ott rögtön eltudnak látni!!

Menhelyektől is lehet segítséget kérni,mert ők is látnak cifra dolgokat!!


Mellesleg nem is egy emberes meló lesz ha olyan durván el van hanyagolva :(


De miért kell ezt megvárni??? Míg a kutya már szenved ???


Sose fogom megérteni.

2016. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mi vártuk meg amíg ilyen lesz szegény, elhiztuk onnan, ahol volt, jobb lesz neki velünk(persze nem elraboltuk😄) . Amúgy hagyja magát, a nagyobb rasztákat levágtuk róla, most kb 4-5 cm szőr van rajta, de az is elég csúnya állapotban. Igazából a fürdetést nem tudjuk most megoldani, állatorvos ma vizsgálja meg
2016. máj. 26. 07:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérj segítséget a Kutyakozmetikusok Országos Egyesületétől:

[link]

2016. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keresd Robit, nagyon profi. Nekem is pulim van, szuper gyorsan és jól dolgozik :)

[link]

Sikeres szépülést nektek :)

2016. máj. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!