Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? A kutyám hisztiből...

Mit tegyek? A kutyám hisztiből nem hajlandó enni.

Figyelt kérdés
Már egy hete, mióta nagyszülőktől visszajöttünk, nem hajlandó enni. Ott evett mint a sáska, de mióta itthon vagyunk, csak akkor eszik, ha ráparancsol az ember, de ma már úgy sem. Nem beteg, nem fáj semmije.. eddig. Ugyanis annyira legyengült már, hogy az udvarra alig lehet kivinni vécézni, sétáltatni sem merem elvinni, mert félek, hogy feljelentenek hogy éheztetem.. Már mindent próbáltunk, semmit sem hajlandó megenni, már kézből sem fogadja el.. Azért hisztizik, mert hétköznap reggel fél 8-tól délig egyedül van, viszont muszáj iskolába meg munkába menni.. De ha hazajövök délbe, próbálok játszani vele, de inkább elfordul és alszik. Az állatorvos nem mond semmit.. Mit tegyek hogy végre egyen?

2016. máj. 29. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha annyira nem eszik az szerintem nem hiszti hanem betegség. Keresd másik orvost. Egy kutya sem játszana az életével hisztiből. Nem értem pontosan ezt a nagyszűlőktől vissza jövést. A kutya is ott volt? Ha igen lehet hogy ott valami finomabbat kapott. Remélem jobban lesz :y
2016. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi ido utan sem eszik az nem hiszti. Biztos van olyan kutya aki tart ehseg sztrajkot, de ehalalig tuti nem. En elvinnem masik allatorvoshoz, lehet lenyelt valami apro bizbaszt, vagy belcsavarodasa lett, esetleg szekrekedes.


Kezdesnek mivel eteted, mi volt az a minden? Ha a helyedben lennek vennek par deka majat megfoznem es megprobalnam odaadni neki (a maj a legtobb kutyanak olyan mint 8 evesnek a cukorka...ellenallhatatlan.), amennyiben az ilyen kiralyi falatot is elutasitja akkor nagy valoszinuseggel beteg (ez a falat persze lehet a kutyad szemelyes kedvence, de a majat 99.9%-ban imadjak a kutyak).


En a leirtak alapjan inkabb betegsegre gyanakodom, nezze meg egy masik allatorvos is szerintem.

2016. máj. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a mamád adott neki valami olyat, amit nem kellett volna.
2016. máj. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Az ember lehet, hogy megteszi, hogy hiszti miatt nem eszik, de egy kutya nem. Valami baj van a háttérben, nem értana megkérdezni egy másik állatorvost, hacsak nem akarod hamarosan temetni a kutyádat.

Átnéztétek, hogy kullancs nincs-e benne?

2016. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Már a múlt hónapban is ezt csinálta hetekig, de amikor hazautaztunk a mamámhoz (2500 km) semmi baja nem volt, úgy evett mint a sáska, mos hogy visszajöttünk, megint kezdi... a resztelt máj (azt imádja) most is ott van a táljába, mellé van kirakva táp is meg kutyaszalámi és konzerv is, sőt ma mér virslit is dobtam be neki a táljába, hátha azt megeszi, de csak belenyal, fintorog egyet és otthagyja majd elmegy aludni... 7 hónapos goldi.. egyedül a gyümölcsöt vagy a juti falatot hajlandó megenni, csak akkor, ha kézből kapja.. már több orvossal is megnézettem, mind azt mondta, hogy makk egészséges csak gyenge, semmi baja nincs
2016. máj. 29. 10:38
 6/20 A kérdező kommentje:
nincs, ahol lakunk, irtják a kullancsokat folyamatosan, meg kap 3 hópnapig tartó kullancs és bolha meg egyéb vérszívók elleni tablettát
2016. máj. 29. 10:39
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt csinálja fix hogy nem egészséges.
2016. máj. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne figyelj másokra vidd sétálni. Mozgasd meg hogy hátha akkor eszik. És ne legyen előtte folyton étel.Reggel-este leteszed neki. Ha nem eszik elveszed. Ha egészséges akkor megjön az esze és enni fog de a juti falatot és hasonlókat hanyagold. Ha mindig van előtte kaja megengedheti magának hogy válogasson. Habár ahogy előttem is mondták hisztis kutya nem éhezteti magát halálra.
2016. máj. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
ő pedig van olyan makacs sajnos... :(
2016. máj. 29. 10:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Csináld amit írtam. Ne engedd neki hogy zsaroljon. Ha nem eszik az az ő hibája ne sajnáld érte. Ha a leírtakat betartva 2-3 napon belül sem hajlandó enni akkor nem hiszem hogy hiszti.
2016. máj. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!