Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vakarózik még mindig...

Miért vakarózik még mindig olyan durván? Lehet, hogy nrm bolha?

Figyelt kérdés

A kutyám hetek óta feltűnőrn vakarózik. Eddig azt hittem, hogy a szalma amiben fekszik irritálja a bőrét. Szóval kivettem alóla, de még egy hétre rá se hagyta abba. Fekete kutya ugyan, de bolhát azért észre lehet venni a fekete kutyában is, de benne nem találtam. Még csak ürüléket se a bőrén. Ellenben voltak sebek rajta, több gennyesre száradt is, és egykupacban szintés gennyes göbörcök.


3 napja azonban találtam benne fél óra bolhászás után 2 azaz kettő darab kicsi bolhát. Gondoltam magamban, hogy láttam már bolhás kutyát többed ennyi bolhával alig vakarózni benne meg ez a kettő úgy tűnt, inkább erre tévedt, mint élősködik benne. Na, mindegy. Szóval még aznap vettem bolhanyakörvet és cseppet ( frontline ) és szépen lekezeltem vele. Azonban, 3 nap után is még ugyanúgy vakarózik, mint előtte semmi változás. Egész este hallani, ahogy szenved, meg nyög amikor vakarózik.


Szerintetek ez normális? Biztos, hogy bolha ez? Várjak még vele?



2016. jún. 2. 10:57
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igazán jó hír. Azért ne hanyagold el a bolha elleni kezelést a környezetében sem.
2016. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!