Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szállítására melyik box...

Kutya szállítására melyik box a legmegfelelőbb?

Figyelt kérdés

Ez a kettő stabilan áll az autóban? Melyik lehet a jobb?


[link]


[link]


(ezek csak random méretű dobozok a kialakítás a lényeg)


Esetleg ez?


[link]


(ezt nem hiszem hogy megvenném mert baromi drága, sok helyet foglal és nagyon ocsmányul néz ki)


Az első kettő közül melyik biztonságosabb és kényelmesebb? Csak nagyobb távoknál használnánk.



2016. jún. 4. 11:09
1 2
 11/14 elwera ***** válasza:
39%
Én csak be szoktam ülni hátra a kutyákkal és vigyázok rájuk. Amikor meg elől ültem, akkor a nyakörvüket odakötöttem a biztonsági övhöz egy rövid zsinórral és kész. Nem tudom minek a doboz. Csomagtartóba nem raktam még kutyát. Jó mondjuk ha nem fér el hátul, mert ülnek bent emberek, akkor megértem.
2016. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mert ha hirtelen fekezel a kuty avagy beesik a ulesek koze es beuti valamilyen, vagy ha elol utaztatod nem olyan jo erzes az mikor egy hirtelent rantanak a nyakanal. A szallitoboxot be tudod tenni hatulra a ket ules koze es relative stabil (joval stabilabb mint ha cska ugy beulteted hatulra).


Fuggetlenul ettol, 20 percnel rovidebb utakra en sem szoktam dobozolni a kutyat.

2016. jún. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó én is erre gondoltam. Köszi a válaszokat.
2016. jún. 5. 09:06
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekemaz első fajta van. Nagyon bevált.
2018. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!