Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám harapdál, ugat,...

A kutyám harapdál, ugat, morog. Vigyem kutyaoviba?

Figyelt kérdés
2016. jún. 4. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Megéri elvinni. De ne hagyd hogy harapjon és ugasson. Ha ezt csinálja pöcköld meg az orrát.
2016. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%

Rossz nevelëst kapott.


Kérj segítséget hozzáértő emberrel. Addig is csapj az orrára összetekert újságpapírral.

2016. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
még csak pár hetes
2016. jún. 4. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Attol,hogy meg csak par hetes racsaphatsz ujsagpapirral,nem szakad le a feje es ha nem neveled meg most akkor kesobb bajod lehet vele.
2016. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, vidd oviba, ha meg tudod tenni. Úgy látszik, igen kevés az ismereted a kölyökkutyákról és azok neveléséről. Ha jó óvodát találsz, sokat fogsz tanulni, hogyan neveld a kiskutyádat.
2016. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen fajta.ha őrző védő.harci stb.akkor jó.dolog.

Ha nem akkor nevelni ha kicsi ha nem.

De gondolom aranyos és ezt erezteted vele te vagy valaki a családban.hogy jajjjjj de cuki meg stb.erre csak még jobban meg fogja játszani magát hidd el.

Kutyás létemre én sem tudtam meg állni hogy a kis csivavat ne puszilgassam meg cuki stb.mikor morgott ugat ott.bár ne tettem volna most ugat ha kell ha nem jatsza magát.

2016. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!