Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A menhelyi kutyák ugynojan...

A menhelyi kutyák ugynojan jók mint a tenyésztőtől való kutyák?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretneek egy kutyát es nem tudom eldönteni hogy menhelyről vegyek e vagy egy tenyésztőtől,mert a szüleik ugy gondoljak hogy a menhelyi kutyák eroszakosak es kicsit vadak...

2016. jún. 5. 09:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
84%

"Ez egy tenyésztett kutyáról csak a legritkább esetben fordul elő." szerintem ez hülyeség kedves utolsó!! és nem minden fajta indul 100-150- nél ez egy amolyan általánosítás. Én is most állok kutyavásárlás előtt én 70.000-ért veszek kutyát. Nem a magyarországon fellelhető legnevesebb tenyésztőtől, hanem egy kisebb tenyészetből, ahol sokkal jobban odafigyelnek a kutyákra. A tenyésztő (igen az, még mielőtt lehurrognátok, hogy szaporító, csak azért, mert nem 100-ért ad el szűrt szülőktől tk-s kutyát) azt is elmodta, hogy ahol irdatlan pénzek vannak a tenyésztésben pl. németországban ott sokkal több az amit az előző válaszoló írt, hogy az orvos némi zsebpénzért cserébe hamisítja a papírokat.

Igen egy mentett kutya lehet egészséges is, de nagyon beteges is, pont ezért lutri. De egy tenyésztővel szerződést írsz, ha bármi olyan jellegű betegség felütné a fejét, akkor a kezelési költségekbe beszáll, pont ezért nem is érné meg beteg egyedeket eladni...

2016. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Um... Labradort szeretnek
2016. jún. 8. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!