Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kényes a kutyám vagy beteg?

Kényes a kutyám vagy beteg?

Figyelt kérdés
4 éves közepes testű kutyám van. Viszont a saját táljából nem eszik, csak kézből, vagy bármi más kistálból. Állandóan a takaró alatt alszik. Sokszor fekszik, és csak néz. Ha futtatóba vagy sétálni megyünk nagyon életvidám. Naponta többször is csak áll és áll nem tudja le menjen az ágyról vagy fent maradjon percek telnek el mire megteszi. Ajtóba is csak áll "bambán" lassan mozog, lassan eszik. Viszont, ahogy írtam a futtatóba meg rohan, mint a bolondgomba. Miért viselkedik így? Ilyen a természete?
2016. jún. 7. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Már azt hittem reflexszerűen, hogy extra mini yorki, de megnyugodtam, hogy kozeptestu.

Én kutyám is csinált ilyet, elvittem állatorvoshoz, kiderült, hogy szürkehályog volt, és rosszabb volt a térlátása.

Az is lehet, hogy teljesen normális, de ha nagyon megakarsz nyugodni, akkor hívd fel a dokit.

2016. jún. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk kérdés, hogy örökbefogadott kutyáról van-e szó. Mert már bocs, de 4 éves kutyánál már csak illene tudni, hogy ez az alaptermészete, vagy most változott meg és eddig nem ilyen volt. (mondjuk ez örökbefogadottnál is kideríthető, ha rákérdezel az előző helyen) Ha most változott akkor valami történt és ki kéne deríteni. Ha ez az alap, akkor csak nem kéne ennyire kényeztetni

(A takaró, ágy, kézbőlkaja kombóból sejtem, hogy kicsit mintha el lenne kényeztetve.)

A kajánál megint kérdés, hogy eddig is ez volt, vagy most változott. Ha ez az alap, akkor egyszerű: ha nem állandóan van előtte kaja, hanem mondjuk két napig nem kap, valószínűleg a saját táljából is meg fogja enni. (Nem. Kutya nem hal éhen ha nem kap két napig enni)

2016. jún. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!