Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom ezt megtanítani neki?

Hogy tudom ezt megtanítani neki?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos kutyám és folyton a kertbe végzi a dolgát. Egyszerűen nem tudom higy hogy tanítsam meg neki hogy akkot wczen amikor sétálunk, de sztem ez neki jobb mert itt biztonságban érzi magát séta közben pedig nem annyira. Kakilt már kint is de inkább a kertbe szokott. Minden tanácsnak örülök.

2016. jún. 8. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi időnként viszed sétálni? Ha napi 1-2x akkor ne csodálkozz.
2016. jún. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Delelott es este, mi lenne a megfelelő?
2016. jún. 8. 20:28
 3/10 A kérdező kommentje:
Maskor nincs szivem kivinni, junius eleje van de mar 30 fok...
2016. jún. 8. 20:29
 4/10 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem mi ezzel a gond. Szerinted miért jobb ha az utcán? Hogy ne kelljen összeszedni, vagy mi? Szomorú hírem, hogy ott is össze kell.
2016. jún. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy hogy vagy vele de én nem szeretek belelépni a szarba!
2016. jún. 8. 21:17
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

"Maskor nincs szivem kivinni, junius eleje van de mar 30 fok..."

És? Vattacukorból van? Akkor teszel neki jót, ha minél többet vagy vele kint.

2016. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én azzal teszek jót neki ha nem 30 fokba viszem ki és nem ég le a talpa....
2016. jún. 8. 21:29
 8/10 anonim válasza:

Míg meg nem tanulja, addig gyakrabban kell kivinned...

Jutalmazd meg mikor kinn kakil. :)

- Leég a talpa hát sajnos erre nem tudok mit mondani mert nem tudom merre laksz :) Én ki szoktam vinni melegben is csak figyelek rá, hogy ne a betonon menjen.

- Nem mintha szükségesnek tartanám ennek megtanítását. Az én 3 kutyám is a kertben végzi el a dolgát, és nem szoktam szarba lépni, mivel felszedem...

2016. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát nekünk nagy kis füves részel vannak, de azok is 500 meterenkent... Amikor látom összeszedem csak hát szereti úgy végezni a dolgát hogy ide is oda is, na akkor egyet még a kert másik felébe, szóval nem egy helyre :D
2016. jún. 8. 23:27
 10/10 Lily Aldrin 22 ***** válasza:
szerintem ne arra tanítsd meg hogy az utcán végezze a dolgát m ha csak kétszer viszed az neki se jó. Próbáld inkább arra tanítani hogy egy helyre menjen.
2016. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!