Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek ha a kutyám...

Mit tehetek ha a kutyám szájában fennakadt csontdarab?

Figyelt kérdés
Agresszívan viselkedik ha piszkálni akarom, a szájpadlásánál van megakadva. Hagyjam hadd szedje ki vagy van valami amit tehetek érte?
2016. jún. 8. 23:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Már nekem is járt így kutyám, én az ujjammal szedtem le.
2016. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Vigyázz vele, megharaphat.
2016. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nálunk lehetetlen, bárhogy próbálkozunk, vicsorog, morog és meg is harapna...
2016. jún. 8. 23:41
 4/22 anonim ***** válasza:
Pedig ki kellene szedni. Feszíti a fogakat, ínyt, állkapcsot. Az ínye ettől el is fertőződhet. Egyáltalán nem biztos, hogy ki tudja szedni.
2016. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy ha reggelig nem tudja magának kiszedni, akkor elviszem orvoshoz.
2016. jún. 8. 23:51
 6/22 anonim ***** válasza:
Én is jártam így. Vegyél fel vastag munkáskesztyűt, azt haraphatja, te pedig valamilyen eszközzel (kés nyele, fadarab) lökd ki a fennakadt csontot. (Az én kutyám nem tudta átharapni a kesztyűt, pedig igyekezett. A párom meg leszorította a földre, mert menekülni akart).
2016. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ha végképp nem sikerül kiszedni, a reggeli orvos is megoldás.
2016. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nálunk olyan volt, hogy a kutya akire vigyáztunk, rágott valami fadarabot és abból egy szilánk akadt fel. Nem engedte, hogy hozzányúljunk, szóval elvittük dokihoz aki elaltatta és kivette neki.
2016. jún. 9. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én is jártam már így,benyúltam a szájába és kivettem.

Igaz Goldink van ,tűrte békésen szegényke.

2016. jún. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
58%
ne haragudj, de ez teljesen abszurd, hogy a saját kutyád megharap..., ez azt jelenti, hogy nem bízik meg benned, különben engedné
2016. jún. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!