Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutya fagyit?

Ehet a kutya fagyit?

Figyelt kérdés

Sokszor hallotam hogy sok ember ad a kutyának fagyit...nem lesz tőle baja?hasfájás stb. Fajta vagy nagyság függö hogy mennyit ehet?vagy hogy miet?

Ha szoktatok a kutyának fagyit adni mien ízbe?(ehet egy egész gombocot? És maga a tölcsért is megeheti?)


Ha számit fajta és stb akkor:

Én kutyám keverék (sajna nem tudom mien keverék)közép-nagy testü (inkább nagy) 9éves..


2016. jún. 11. 15:13
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Akik azt irták NEM ehet csak annyit kérdeznék hogy egy évben egyszer sem? Ugymond a kámikulákba egy fél gomboc? Mert valójába csak 1szer akarok majd adni minden évben :) (sütit,csokit nem kap de más husos ételeket igen meg pl felős csontot)
2016. jún. 13. 19:24
 32/33 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ritkan adsz neki attol nem lessz semmi baja de teljesen folosleges. Jobban orul egy velos csontnak vagy egy darab husinak.

De ha te attol boldogabb vagy akkor adhatsz neki neha csak ne vidd tulzasba.

Amugy kanikulaban jobban orulne egy tal nem tul hideg friss tiszta viznek.

2016. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

"Akik azt irták NEM ehet csak annyit kérdeznék hogy egy évben egyszer sem? Ugymond a kámikulákba egy fél gomboc? Mert valójába csak 1szer akarok majd adni minden évben :) (sütit,csokit nem kap de más husos ételeket igen meg pl felős csontot)"


Nézd kérdező, nem lesz baja attól a fél gombóc fagyitól egy évben. De minek erőlteted ezt a kérdést? Ő nem kisgyerek, hanem kutya, nincs szüksége fagyira. De ha te ettől jobban érzed magad, hát adj neki évente egyszer, csak tök fölösleges.

2016. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!