Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet az oka?

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kutyám elég erősen tudja vakarni a füle tövét, nem gyakran és nincs fejrázás sem. Naponta egyszer ha csinálja, de akkor egy percig csak vakarja... Ha belenézek nem látok semmit, tiszta neki. Mi lehet ez oka?

(Hét vége felé megyünk állatorvoshoz rákérdezek, de addig nem hagy nyugodni..:)


2016. jún. 12. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Atka, gomba, csirkeallergia, egyéb allergia, tápokban lévő gabonaallergia, toklász..

Mit kap enni?

2016. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Francia bulldog, most hoztuk el. Kapja amit az előző tulajnál evett és mellé royal canin franciáknak valót...
2016. jún. 12. 14:59
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem hittem, hogy ennyi minden lehet..:/
2016. jún. 12. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:

nem ennyi minden... a sokból valamelyik!

de ha napi 1szer vakarja a fülét sztem az nem jelent rosszat!

az én kutyám is vakarja a fülét és nincs semmi baja...

2016. jún. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az ennyi mindent én sem úgy értettem, hogy az összes egyszerre...:D hanem, hogy ennyi oka lehet.


Remélem neki sincs, ma még nem csinálta. Gondoltam a samponra de a füle közelében sem mertem mosni, nehogy bele menjen a víz.

2016. jún. 13. 12:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!