Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám beteg mi lehet a...

Kendi :) kérdése:

A kiskutyám beteg mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Pénteken belázasodott,estefelé hazaértem és semmi baja nemvolt ugrált stb. Másnap ujjra beteg lett de aznap viszont nem is evett csak ivott egy keveset.Vasárnap pedig Sok sok vizet ivott aztán ahogy azt a sok vizet megitta az úgy ki-is jött belőle Szombaton elvittÜk állatorvoshoz kapott 5 injekciót és semmi az orvos sem tudja mi a baja.

2016. jún. 13. 16:47
1 2 3
 1/23 bollocks ***** válasza:
Akkor vigyétek el egy normális állatorvoshoz, aki meg is vizsgálja.
2016. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Keressetek más állatorvost! Bármi lehet!
2016. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Holnap ujjra elvisszuk de felek hogy nem elimeg a reggelt:(
2016. jún. 13. 16:54
 4/23 A kérdező kommentje:
Esetleg nemtudjátok milyen betegseg tunetei ?
2016. jún. 13. 16:54
 5/23 anonim ***** válasza:
Akkor még ma vigyétek! Honnan tudnánk neten keresztül, hogy mi baja a kutyának! Vidd el egy másik orvoshoz!
2016. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ma nem tudjuk elvinni mert nincs itthon a kocsi az a gond ezzel
2016. jún. 13. 16:59
 7/23 anonim ***** válasza:
Tomegkozzel?? Vagy ugy nagyon messze lenne? Amugy ha tehetitek masikhoz vigyetek!
2016. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha a kutya élete múlhat rajta akkor nem megoldható egy rokon, barát segitségével? Vagy tömegközlekedés? Az orvost is ki lehet hívni (mi is hívtuk már ki, még vasárnap is, ügyeletes állatorvost valahonnan a világvégéről)!
2016. jún. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha látta egy állatorvos (aki látta is), és neki nem volt ötlete, szerinted mi akik nem is látjuk a kutyádat hogyan tudnánk ennyi infóból kitalálni? És szerintem ne várjatok sokáig keressetek másik állatorvost! Azért valami alapján cask beadta az 5 injekciót, legalább azt tudod, hogy mit kapott?
2016. jún. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam kedves kommentelo hogy latatlanban nemtudod megmondani mi a baja de gondoltam voltmar hasonlo beteg a magyarorszagonlevo ember 100%-abol 50%-nak a kutyaja gondoltam tudtok valaszokat vagy esetleg talaltatok olyan oldalt ha esetleg van olyan kommentelo aki ateltemar a helyzetet es rakeresett talat ,es nem meg megsemmondta mit adott be ma felhivtuk ujjra hogy nem-e nezette utanna de meseltukneki hogy mik a kesobbi tunetek es csak ennyit montott( aha,nemtudom,talan)szoval ja.
2016. jún. 13. 17:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!