Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen magasabb szintű kutyatr...

Milyen magasabb szintű kutyatrükkök vannak?

Figyelt kérdés
Megvan a 101 kutyatrükk, abból már mindent megtanítottam, amit akartam. Interneten is kerestem, de ott se találtam olyat, amit még nem tud. Annyi lenne a feltétel, hogy ne legyen benne apport és ne szokjon rá tőle olyasmire, amire nem kéne, tehát pl. nem tanítottam meg neki az ajtónyitást, mert nem akarom, hogy magától nyitogassa az ajtót és engedély nélkül járkáljon olyan helyekre, ahova nem szeretném. És légyszi azt is írjátok le, hogyan kell tanítani.
2010. ápr. 12. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

http://www.youtube.com/user/yolle555


Ennél a csajnál nagyon sok trükköt találsz.

Klikkerrel tanítja. Rávezetéssel, apránként építi fel. A kutya gondolkodására alapozva. Az meg neked is feladat, h ezt hogyan kivitelezed :o)

2010. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

megtaníthatod pl takarítani...

nem tudom hogy kell mert én kutyum még csak kölyök és most tartunk az alapoknál.

2010. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyi trükköt tud akkor haggyad,miért kell

neki olyat tanítani,hogy "takarits"??!!

Ha annyi trükköt tud akkor esetleg csináljatok dogdancing koreográfiát.

De a kutyát szeresd,játsz vele sokat :)

2010. ápr. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szeret újat tanulni. Tényleg nincs szükség arra, hogy takarítást meg ilyesmit tanuljon, mint ahogy arra sem, hogy szlalomozzon, sőt, a fektetésre sincs szüksége, hiszen le tudom ültetni és meg tudom állítani. De miért elégedjek meg ennyivel, ha szeret tanulni? Juhászkutyáról van szó, aki örül, ha tanulhat.

Szerintem megtanítom dobolni: http://www.youtube.com/user/yolle555#p/u/5/JuEyCONyCX8

Vagy lábat törölni, hogy esőben is bejöhessen. :)

2010. ápr. 12. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Feküdni nem tanitod meg,de DOBOLNI képes vagy.Érdekes.

A lábtörlős dolog nem rossz ötlet.

A dogdancingel hogy állasz?Nem jön be?

2010. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nem tanítom meg feküdni! Félreérted. Csak azt, hogy elvileg ennek sincs értelme, ha csak azt nézzük egy trükknél, hogy hasznos legyen, hiszen az életben ritkán használom. DE megtanítottam.
2010. ápr. 12. 19:35
 7/8 A kérdező kommentje:
A dog dancing bejön, lehet, hogy össze is állítok egy koreográfiát.
2010. ápr. 12. 19:36
 8/8 anonim válasza:
Pl megtaníthatod buborékolni,nem jó semmire de aranyos,én úgy csináltam,h először bedobtam egy jutalomfalatot a vízbe (Úgy,h ne érje el) erre beledugta a fejét (a vízbe),ráklikkeltem,és magától véletlenül buborékolt egyet,és erre is klikkeltem, ha magától nem buborékol légy türelmes és csináld sokszor,egyszer biztos fog,mert a klikkerre produkálja magát,am nekem 5 perc volt mire megértette!
2011. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!