Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik táp vált be (...

Nektek melyik táp vált be ( kölyök yorki-többi lent)?

Figyelt kérdés
Van egy három hónapos Yorkshire kutyusom. Egy hónapja van nálam, azóta Royal Canin tápot eszik. Szereti, de van olyan nap amikor hozzá se akar nyúlni. Olvastam azt is , hogy valakinek a kutyája a fülét vakarta amíg royal tápot kapott. Hát az nálunk is megvan. (állatorvos megnézte semmi baja). Orijen Puppy tápon gondolkozom, de nem szeretnék megint így járni és feleslegesen tápot váltani.

2016. jún. 15. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

A Royal Canin egy túl reklámozott, de valójában rossz minőségű táp.

Ha mindenképpen ragaszkodtok a táphoz, akkor a Platinumot tudom ajánlani, szerintem az egyik legjobb most a piacon. [link]

Az Orijen is jó, de mivel egy árkategória, én inkább Platinumot vennék.

De egyébként a nyers húsnál nincsen jobb. Az enyém, (3kg-s máltai) is azt eszik gond nélkül.

2016. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyenlőre rendeltem belőle kóstoltató csomagot. Bár nem lehetett választani hogy milyet szeretnék. Majd kiderül :D
2016. jún. 15. 12:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatból mondom, hogy a kóstoltató csomagjuk nem mindig érkezik meg... én kétszer is kértem anno, de egyszer sem érkezett meg. Remélem ti szerencsésebbek lesztek.:)
2016. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na az szuper. Ha esetleg jön akkor se biztos, hogy pont kölyök táp lesz, mivel választani se lehetett. 😭
2016. jún. 15. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyébként sztem nem lesz probléma, ezt a tápot általában szeretik.

Viszont, jó tanács, hogy ne hagyd válogatni, mert a végén tényleg semmit sem fog megenni. Ha ott hagyja, akkor vedd el, és kínáld meg vele minden este, de ne könyörögj neki. A kutyák több napig is simán el vannak kaja nélkül, nem kell megsajnálni. Én még nem hallottam olyat, hogy kaja mellet éhen halt volna kutya.😉

2016. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs elkényeztetve. Ha nem eszik elveszem, majd a következő kaja időben eszik. De szerencsére ritka és egyébként jól eszik. Remélem nagyra is nő. :D
2016. jún. 15. 16:55
 7/10 anonim ***** válasza:

Orijen vagy acana.

Az én 60kg-os bullmasztiffom és a feleségem 2 yorkie-ja 2 féle orijent és 1féle acana-t esznek keverve. Meg kapnak csontot a kicsik havi egyszer a nagy 3-szor havonta

2016. jún. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
52%

Az enyém royal canin-t eszik és imádja. Kipróbáltunk más tápot is pl azt amit te mondtál (

Orijen puppy) de azt nem érte meg. Szóval szerintem a royal canin a legjobb😉

2016. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A royal canin egy jól menedzselt tàp. A legjobb az orijen.
2016. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm, most még átszoktatás van nálunk. :)
2016. júl. 14. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!