Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 10 éves lánykutyám egész...

A 10 éves lánykutyám egész csak nap csak fekszik, mi lehet a baja? Külsőleg nem látszik rajta semmi!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 12. 20:30
1 2
 1/12 Plaga ***** válasza:
nincs lába
2010. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy terhes? :S Vagy gyomorgondog, idegbénulás, vízhiány? Vidd állatorvoshoz mielőbb! Amikor a kutyám volt így, őt még időben vittük és sok-sok injekció segítségével életben maradt, de nem sok kellett neki, hogy itthagyjon minket. :( Ne habozz!
2010. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Akiteki ***** válasza:
Eszik, iszik? Láza?
2010. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak azt üzenem, ha csak ilyen idióta választ tudsz adni, akkor inkább ne írjál se nekem se másnak!

A többieknek köszönöm szépen a válaszokat, a harmadik válaszolónak az a válaszom, hogy enni egyáltalán nem eszik, de inni annál inkább.

A vemhességre én is gondoltam, de ő nem volt úgy egy fiú kutyával sem, hogy lehessen neki kiskutyája!

2010. ápr. 13. 09:32
 5/12 Akiteki ***** válasza:
Azonnal vidd orvoshoz! Ezek a gennyes méhgyulladás tünetei is lehetnek. Ha halogatod, az életébe kerülhet! Ezért kérdeztem, hogy mennyit iszik.
2010. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A levertség, bágyadtság, a nem evés minden egyes kutyánál gyakorlatilag az összes betegség első, kezdő tünete, ráadásul idős is. Ez alapján igen csak nehéz diagnózist mondani.

A sok ivás jelenthet időskori vesebajt, cukorbetegséget.

Ha volt benne kullancs, lehet, hogy babéziás (ez gyors kezelés nélkül halálos!!!).

Lehet álvemhes, elkaphatott akármilyen vírusos vagy bakteriális fertőzést.

Lehet gyomorrontása egy nem megszokott ételtől,

lehet gyomorcsavarodása, ha kaja után mozgott,

rossz bélműködéstől, patkányméregtől, lehet bélelzáródása,

megsérülhetett valamelyik testrésze (láb, borda, stb.),

stb., stb.


Orvoshoz kéne vinni!!!

2010. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Akiteki ***** válasza:

20:13

A felsoroltak nagy részében igazad van. Csak egy kis kiegészítés: bélcsavarodással senki nem húzza 2 napig. Néhány óra alatt elviszi.

2010. ápr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, de kiderült, hogy mi a baja és kiderült, hogy vemhes volt, tegnap meg is született a kölyke! De egy kicsit megkönnyebbültem, hogy ez volt a baja, mert egyáltalán nem látszott rajta a vemhesség, de nagyon köszönök mindent!
2010. ápr. 14. 08:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Szép mondhatom... nem vetted észre, hogy párosodott, nem vetted észre, hogy vemhes, és ráadásul 10 éves...

Ennyit a felelős állattartásról.

Amúgy az 1 kölyök nem jellemző, meg kéne ultrahangozni, hogy nem maradt-e benne halott kölyök.

2010. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Akiteki ***** válasza:

Az állam leesik.

Amúgy 10 évesen, lehet, hogy tényleg nem volt már több. Öreg kutyus, mázli, hogy ezt az egyet is kihordta.

2010. ápr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!