Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit értenek azon az emberek...

Mit értenek azon az emberek hogy erőskezű gazda?

Figyelt kérdés
2016. jún. 18. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Kellően határozottan tudja nevelni a kutyáját.
2016. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Idevennem a hatarozott es kovetkezetesseget is. Nem hatja meg a bociszem, meg az manipulativ edeskedes.
2016. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Egész biztos, hogy nem a fizikumon. Én egy törékeny alkatú nő vagyok két 30 kg-os kutyával. Igaz, hogy én egyedül teszek ki annyi súlyt mint ők ketten, de sokan el nem tudják képzelni, hogy egy darab 30 kilós kutya mennyivel erősebb ha nem jól neveled. Simán végigszántatná velem az aszfaltot, leharapná a karomat tőben, meg ha megindul úgy fellök, hogy én összetöröm zúzom magam, ő meg meg sem érzi.

Szóval az erőskezű inkább képletes, a határozottságon múlik minden.

Gondolj itt a lovászokra: 3-400 kg-os (vagy több) állatottal dolgoznak, néha gyerekek is, akik kordában tartják őket. Képzeld el mi lenne, ha a ló rájönne, hogy ő mennyivel erősebb. Épp ezért nem való mindenkinek ez a sport, ha a ló egy kicsit is megérzi, hogy tartasz tőle, akkor be fog próbálkozni ellened. Én mindig puhány voltam a lovakkal, le is dobtak egy idő után.

2016. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt is jelenti hogy odacsap a kutyának ha szükséges vagy megrázza. Azért fontos a fizikum is nekem két káj kanom van .(testvérek , egyik 83kg a másik 85kg). Nem vagyok egy gyenge ember de régebben ha megindult az egyik is hát fognom kellett. Ma már nincs ilyen. De igen éreznie kell hogy magabiztos vagy.

Kutyát szeretnél venni? Mert ha igen akkor nyugodtan írj nekem!

2016. jún. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!