Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért hangoskodik a kutyám...

Miért hangoskodik a kutyám bele folyton?

Figyelt kérdés

Két menhelyről hozott keverék kutyusom van. Nagyjából egyformák termetre, korra is, 4 év körüliek, 30 kg-osak. Az egyik eléggé szívós, nem válogat, bármit befal(na) ha engedném. Bár ő már eléggé mix.

De van ez a másik akiről szól a kérdés, ő kényesebb, vannak dolgok amiket csak foghegyről vesz el. Nem vagyok nagyon eleresztve anyagilag, de kapnak száraz tápot, amit váltogatok is néha, hogy melyiket szeretik jobban. Vacsorára konzervet kapnak, konyhai maradékot is,(csak ami nekik való: Hús szaft, tészta maradék, bizonyos csontok) kenyérrel is szoktam dúsítani. A tésztát szeretik.

Szóval ennek az egyik kutyámnak sokszor jár a bele, és néha iszonyat büdöseket pukizik. Lehet valami komolyabb baja, vagy ilyen van?


2016. jún. 19. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is kicsit válogat habár ő csak a tápját eszi. Az enyém 4 hónapos múlt és ő is elég büdit szellent néha és van hogy furcsa hangot ad ki a hasa de ez ritka. Mi sem tudjuk mi baja lehet. Mi nemsokára dokihoz megyünk. Egyébként pont nem kutyának való dolgokkal eteted. A tészta erjed a kenyér hizlal a szaft pedig fűszeres. Ne adj neki ennyiféle ételt mert nálad valószínűleg ettől van.
2016. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Épp ezt akartam kérdezni,hogy ezt az infót honnan szeded,hogy kenyér meg tészta jót tesz neki? Ha már nem kutyatáp,akkor pl. főtt zöldségek,az legalább egészséges is,nem csak üres szénhidrát és a gyomrát sem teszi tönkre.
2016. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A főtt zöldséget pl. pont nem eszik meg. Próbáltam. És ne gondoljátok, hogy én most napi szinten pörkölttel etetem őket, néha van, hogy a maradékból egy kis szaft kerül az ételre. Most pl. pont nem kaptak ilyeneket, mégis előbb itt feküdt mellettem, és olyan hangok jöttek belőle, mint amikor leengeded a lufit, vagy a gumimatracot.

Tésztáról meg több forrásból is azt hallottam, hogy azt lehet. Persze azt is ritkán, hisz magam sem eszem minden nap. Főtt tésztákra gondolok: Tarhonya, csigatészta és hasonlók.

2016. jún. 19. 11:03
 4/4 anonim ***** válasza:
A tészta erjed és az nem tesz neki jót. Nem kell hogy minden nap ilyesmit egyen ahhoz hogy kikészüljenek a belei. Szerintem vidd orvoshoz és nézesd meg.
2016. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!