Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Levihetem már utcára?

Levihetem már utcára?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, 9 hetes kutyánk van, 1 oltással. Jövő héten viszem orvoshoz a 2. oltásáért. Jövő héten már megyek dolgozni és megengedték, hogy bevigyem a munkahelyemre. Ott kivihetem az udvarra játszani? Elég nagy a terület, szóval gondolom járnak arra macskák. Már annyi mindent hallottam, hogy van aki leviszi már kezdettől fogva és van aki meg az 5 kötelezőig le se viszi sehova. Nem tudom eldönteni mit tegyek. Amúgy fajtiszta kutyi.
2010. ápr. 13. 11:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

bocsi 10 *

elnéztem =)

2010. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

milyen szegény kutyu? alsó épületben van, de azért csak nem engedjük be a lakásba, hogy össze ugráljon mindent nem csivava ez, már ígyis olyan szeleburdi, hogy a fenébe engednénk már be a tiszta lakásunkba??? ha vki kutyát akar az nem azt jelenti h az ágyába is befekteti, mi speckó az alsó épületbe tartjuk nagyon jól elvan ott, ha meleg van kiengedjük az udvarra

arany élete van, nem kell itt sajnálkozni mi kell még?

"szegény kutyus" hát annyira szégeny nem lehet ha 25 ezer forintot kiadtunk érte a legjobb kajákkal etetjük és mindenki vagy 2 órát foglalkozik vele, de ha te annyira sajnálod, akkor viszont már én is sajnállak téged

2010. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A 4 hónapos kutyánk is kint van már vagy 4 hete a kertbe. És hozzá teszem, nem zsebkutya lesz belőle:) Van egy szép háza és bemelegíti magának. Mi 120ezerért vettük mégis a kertben van ilyenkor is az a szegény pici kutya:)

És ha kertben van a kutya akkor szerencsésnek kell lenni, hogy nehogy elkapja a kiskutya az arra járó macskáktól a parvót.


Egyik válaszolónak!

Hogy lehet 10 hetesen meg a kutyádnak minden oltása? Ne nevettes már...

2010. ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azta 10 hetes kutya már be van oltva minden ellen? :D lol Mikor kezdtétek el oltani? A minden oltás az kölyökkutyáknál min. 6 oltást jelent. meséld már el légyszi, hogy 10 hetes kutyának hogy lehet ennyi oltása?!
2010. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ezt most nekem írjátok?14:24-es vok

meret ha igen akkor nem tom hol olvastátok h be van oltvaXD én biztos nem írtam

ha meg nem nekem írtátok akkor bocsi

2010. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
jah látom már h nem nekem
2010. ápr. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
13:12-esnek szól:))))))))
2010. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!