Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mégis hogyan tudom így sétálta...

Mégis hogyan tudom így sétáltatni a kutyámat? Nagyon el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Reggel 4-5 körül még tűrhető az idő de már érződik hogy meleg van. Ilyenkor még lehetne vinni de senkinek sincs se kedve se ideje reggel hosszú sétára menni. Az imént voltam sétálni már nyolc van és kint még mindig pokoli meleg a levegő. Szegénynek nagyobb bundája van alig akar menni. Árnyék az elég ritkás de ott is meleg van és nem érdekes neki egy kis árnyékban lenni ő sétálni szeret. Szerintem kb. 10-ig (sötétig) meleg lesz de akkor meg már csak egy rövid sétára van idő mivel mindenki korán kel. Rövid sétákra le lehet vinni de így mégis hogyan fárasszam le? Udvarunk sincs. :(


Ti hogyan oldjátok meg?



2016. jún. 22. 20:03
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Játékai vannak vájtszótársa sajnos még nincs (nem sok fiatal kutyavan a környéken vsak 1 db. De azt sem viszik ki ilyen melegben). Nem foglalkozni nem akarok vele de ilyen forróságban még engem is megüt a buta nem őt. Továbbra is 5x 15-30 percre visszük le de a meleg miatt sejogy sem lehet megoldani a kint futkározást. A bundáját pedig nem fogom levágatni... köszi hogy tudatlanul itt okoskodtok.
2016. jún. 23. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!