Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha este nincs víz a kutya...

Baj ha este nincs víz a kutya előtt?

Figyelt kérdés

A tálkái kint vannak a folyosón, de velem alszik a szobában ahol viszont zárom az ajtót így nem tud kimenni ha szomjas. Eddig behoztam neki, de most fel lett újítva a szoba és nem szeretném ha összekenné :) Baj ha nincs előtte víz pl.: Este 10-11től reggel 6-7ig? Mondjuk ő is alszik, nem hiszem h sokat inna este, csak akkor is :) Nem akarom h rossz legyen neki.


Köszi a válaszokat!


2010. ápr. 13. 20:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is tálcán van a víz a szobában,.amely tálca jóval nagyobb,mint az itatóedény,így nincs gond vele.
2010. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na igen,megnyilnak a vélemények!

11-7 órát számolom is az 7 óra ívás nélkül,a kutya szervezete este pihen.Az én kutyám nem iszik este egyálltalán alszik,mint a bunda,de ettől eltérve mindig van víz előtte,de KEVÉS (!!).


Egyébként gondoljatok bele,hogy ha este a kutya sokat fog inni,akkor pisilnie is kell majd.Én azt javasaslom,hogy egy tálca/törölköző rá egy kutyatál bele

egy kevéske víz,és megnézzed,hogy iszik-e este.

Csak az a baj,hogy nem olcsó egy szoba felujitása és valjuk be szerintem senki se örülne ha úgy ébrende,hogy az új szoba tiszta víz,bár főleg a fal.Bár fellehet mosni és a fal beszívja,de például nállunk a hálószoba

nem szívja a vízet és meglátszika folt,a gyermnek szoba úgy lett direkt,hogy ne látszodjon meg a folt.:)


Sok Sikert.

2010. ápr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az ellen, hogy ne legyen vizes a füle azt tudom javasolni, hogy egy szűkebb tálba tegyél vizet amibe pont úgy fér bele az orra, hogy inni simán tud de már a füle nem fér bele. Ismerősünk spánieljének van így, simán tud belőle inni, de a füle sose ér bele a tálba, mert nem fér bele:)
2010. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Spániel kutya, igaz? :)
2010. ápr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Akiteki ***** válasza:

Éjszaka jó eséllyel alszik. Ha felébred és iszik, akkor pisilni is kell.

Okos kutya szólni fog, ha szomjas.

2010. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Igen spani a drága és hiába van olyan tálja amit az egyik válaszoló írt, akkor is képes összevizezni a fülét valamilyen módon! :D No meg ha neki megy a tálkájának kilöttyen a víz, tudom mire képes ez a kis bolond :D Nah de akkor megpróbáljuk ezt a kevés vizes megoldást és meglátjuk mi lesz! :) Sajnos panelben lakunk így este ha leviszem csak reggel viszem újra. Szerencsére kibírja és reggel amint tudom viszem le, este pedig lefekvés előtt h minél kevesebb ideig kelljen tartogatnia :)
2010. ápr. 14. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!