Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek a kutyámmal?

Mit tegyek a kutyámmal?

Figyelt kérdés
A kutyánk ( 2 éves németjuhász) egész éjjel ugat( kb 1ig hallom, utána elalszom) és nem tudjuk miért. Az egész utcában csend van, a többi kutya az utcában nem ugat. Nem tudjuk mit ugat ennyire. De már szóltak is érte, és félek, hogy esetleg baja lesz ha nem hagyja abba az ugatást. Próbáltuk estére lefárasztani, de akkor is. Valaki ötlet??

2016. jún. 29. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%
Talán sünit hall/lát. Nem tudjátok becsukni valahova éjjelre vagy valami? Nem túl jó hogy ugat mert emiatt meg is mérgezhetik.
2016. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miből állt a lefárasztás?
2016. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt a választ fogod kapni hogy esetleg nem fárad le a kutya, nem viszed eleget sétálni, ha azt írod "elég nagy az udvar lemozogja magát" akkor azt a választ kapod hogy az nem ugyanaz.. és foglalkozni kell többet a kuytával.
2016. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugathat pl. sündisznót, macskát.

A szomszédok helyében én is hülyét kapnék.

Próbáltuk lefárasztani > ez mit takar?

A német juhász munkakutya, remélem, ezt tudod. Mindennapi foglalkozásra, hosszú sétákra, feladatokra, munkára is szüksége van.

Éjjelre pedig be lehet zárni a lakásba, melléképületbe, kennelbe, ahol várhatóan nem fog ugatni feleslegesen.

2016. jún. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagy az udvar, tehát van mozgástere. Nem hiszem hogy sünit ugatna. Játszottam vele, futottunk ,labdáztunk, a végére már kifeküdt.
2016. jún. 29. 20:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagy udvar mellett is igényli a sétát (mint bármelyik kutya) Ha kevés inger éri akkor bármit ugat mert az érdekesebb mint egész nap ugyan azt látni (az udvart)
2016. jún. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Régebben nekem a tacsim csinált hasonlót, mellette a németjuhász végigaludta az éjszakát, de a kicsi hallott valami másik kutyát messziről amit én már nem, és folyamatosan kis közökkel ugatott. Bár ez csak néha jött rá, egy idő után ilyenkor bezártam a gárzsba éjjelre.
2016. jún. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A házba nem hozhatjuk be, és nincs kennele, hanem házikója. Kb. Reggel 7től d.u 3ig megvan kötve, akkor gondolom mostmár szabadon kéne hagyni. Csak az a baj, hogy ha jön át vki akkor mindig meg kell fogni, mert képes néha ráugrani, megnyalni az embert
2016. jún. 29. 20:58
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
A mi kutyánk is ezt csinálja! Egyszer kimentünk hozzá, felvettük és az üvegfalon kibámulva elkezdett ugatni, vicsorítani. Nagyon megijedtünk, azt hidtük ott van valaki. Ilyet azelőtt sosem csinált. Kiküldtem aput, mert közben kutyával a kezemben bemenekültünk, ő azt monda nem volt ott semmi. Merrefele laktok? Mi szellemre gyanakodtunk. Tizenkét évesen eléggé befosatott. Azt tudni kell hogy SÜKET kutya.
2016. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Hát a miénk nem süket :D
2016. jún. 29. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!