Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek elég ekkora...

Szerintetek elég ekkora póráz? és baj ha rajta hagyom a hámot?

Figyelt kérdés

Szóval van egy 2-3hónapos kutyusom.

Vettem neki egy 120m-es pórázt. Szerintetek elég neki?természetesen el is fogom engedni szaladgálni de úgymond a nagyobb sétákhoz.


És a másik:úgye neki hámot vettem (és tettem rá bilétát) nem baj ha nem veszem le róla ha futkározik?vagy inkább levegyem? Legjobbam a biléta miatt akarom csak rajta hagyni.


2016. jún. 29. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég a póráz, nem is kell, hogy túl hosszú legyen. Lényeg, hogy póráz nélkül is legyen lehetősége mozogni.

A hámot nem kell sétán levenni róla, csak otthon.

2016. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Az utolsó veszettség ellni oltás után 1-2 hétre lehet csak ki vinni. 120 méteres póráz?? o.O én olyan hosszúról még nem hallottam. Mi a fenének akkora. A hámot persze nyugodtan hagyd rajta. Mivel szerintem még nem behívható jó szolgálatot tesz ha elveszne véletlen.
2016. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat cm :D 120cm
2016. jún. 29. 21:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha adhatok egy tippet, ne hámmal tanítsd sétálni, hanem vastagabb nyakörvvel. A hámba bele tud feszülni, nem okoz neki kellemetlenséget, és így húzhat. Pláne egy szeleburdi kiskutya. Tudod, őt még minden érdekli, mindenhová menne. A nyakörvnek nagyobb visszatartó ereje van, mert abba rossz érzés, ha húzni próbál.

Elengedni pedig, amíg nem visszahívható, és nem tud szépen sétálni, csak zárt kutyajátszótéren kellene. Ott nem tud kiszaladni a világból.

2016. jún. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: köszönöm szépen az lesz neki véve de csak 4-5hónapos korától mert olyan vékony a kis nyaka hogy kibujik belöle :/ addig is egy nagyobb hámja van
2016. jún. 30. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!