Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát, macskát ajánlotok?

Starstablee kérdése:

Milyen kutyát, macskát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most fogunk kertes házba költözni viszonylag nagy kerttel és kutyát szeretnék... kb. középmagas, vagy annál magasabb kutyát akarnék venni... milyet ajánlotok? én igazából agárra gondoltam (angol), hogy annak jó lenne-e ez a környezet?



a másik a macska, orosz kék cicát szeretnék de tippeket várok... nektek milyen cicátok van (ami szereti ha simogatják nem nagyon szökdös el és viszonylag könnyű ápolni is)?


2016. júl. 1. 21:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Őrizze a hàzat?

Mekkora legyen a szőre?

Mennyit tudsz vele foglalkozni?


Elégnek elég de ezen kívül még kell neki több inger és mozgás még ha simán alszik egy napot a fotelban.


Macskákhoz nem értek,nem szeretem őket.

2016. júl. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Napi 3-4 órát tudnék vele foglalkozni és jó lenne ha a házra is vigyázna...a szőre az mindenképpen rövid legyen mert a házból nem lesz kitiltva... (szerintem az agár ideális csak még nem volt ilyen kutyám vizslám volt 14 évesen halt meg.)
2016. júl. 1. 22:15
 3/28 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, első kutya. Egy vizsla? Vagy egy golden retriver?
2016. júl. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Látom közben kiírtad, hogy már vol tkutyusod és pont vizsla.

Mit szólnál egy boxerhez?

2016. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem dobermann-t vegyél. Az minden feltételt kielégíti.
2016. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább magyar vizslát vagy retrivert.Azok okosak és aranyosak.A macskákkal ugyanúgy vagyok mint az előző válaszoló.Nem értek hozzájuk és nem is szeretem őket
2016. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
köszi pont a boxer meg a goldenretriver között próbálok dönteni de inkább a boxer (de azért még jöhetnek ötletek :)
2016. júl. 1. 22:25
 8/28 anonim ***** válasza:
Beauce-i juhászkutya, nagy svájci pásztorkutya, bullmasztiff
2016. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Cicám is, kutyám is van.

Cicából én a sima házimacskát javaslom. Fajtatiszta cicát csak úgy, ha nem lesz kiengedve a lakásból, mert el fogják lopni.

Mindenképpen legyen ivartalanítva, bármilyen cicát is választasz, akkor kevésbé szökik el. Hogy mennyire szereti, ha simogatják, az nagyon egyéniségfüggő a cicáknál. Az enyém nem hogy szereti, hanem kiköveteli. :)

Kutya: ha nincs kimondott fajtaelképzelésed, akkor nézz körül néhány menhelyen is. Lehet, hogy ott szeretsz bele egy kutyába.

A boxer például jó ötlet, egy örök bohóc, jófej kutyák.

Ha bent alhat, akkor jó. Agár nekem kinézetre nagyon tetszik, de a természetüket nem igazán ismerem. Agár a házat nem őrzi, nem arra való, bár igazából a boxer sem.

Nekem most menhelyi staffim van, ő az első staffordshire jellegű kutyám (elvileg anyja-apja fajtatiszta volt, mégis a menhelyen kötött ki). Nagyon jófej kutya, barátságos, játékos, okos.

2016. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
köszi a választ (a cica miatt is) igazábol nem a házörzés miatt venném de jó lenne egy 'megjelenés' hogy azért meggondolják akik be akarnak jönni a kert meg kb 700 vagy 720 négyzetméter (szerintem az ideális)
2016. júl. 1. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!