Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát, macskát ajánlotok?

Starstablee kérdése:

Milyen kutyát, macskát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most fogunk kertes házba költözni viszonylag nagy kerttel és kutyát szeretnék... kb. középmagas, vagy annál magasabb kutyát akarnék venni... milyet ajánlotok? én igazából agárra gondoltam (angol), hogy annak jó lenne-e ez a környezet?



a másik a macska, orosz kék cicát szeretnék de tippeket várok... nektek milyen cicátok van (ami szereti ha simogatják nem nagyon szökdös el és viszonylag könnyű ápolni is)?


2016. júl. 1. 21:59
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Hát a boxer őrzi a házat. Csak máshogy mint egy dobi. A dobi arra jobb és családinak is jobb. A boxer betegesebb fajta. Csak ha veszel akkor csak a kárpáti kennelből vagy egyéb tenyésztőtől.
2016. júl. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Basset hound, dalmata. A basset hound lehet hogy nem elég magas, de ahogy a szomszéd kutyát elnézem jó házörző, de egy kis délutáni dziesztát sem vet meg. Mellesleg a kőlyök két nagy fül.<3 A dalmata, meg mindennek megfelel. Jó kutyaválasztást!
2016. júl. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Ha ilyen nagy a kert, akkor a kuvasz vagy a komondor jó ötlet lenne.


Esetleg ő még? :)

https://www.youtube.com/watch?v=rOIFkow_CF0

2016. júl. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Cicából fajtatisztát nem lehet kiengedni :( Ellopják.


De ha csak bentre, akkor a Ragdoll vagy a Sziámi az ami jól megvan bent, nem igényel különösebb kóborlásokat. Ha kinti-benti cicát szeretnél, akkor inkább házi maccs annyi féle szín van, hogy biztos találsz olyat, ami megtetszik. Csak ivartalanítani kell, akkor kevésbé szökik, és nem szed össze annyi nyavaját se.


Kutyából nekünk volt Berni pásztorunk. Szép kutya, kedves, de ugatja az ifegeneket. Sokszor ez pont elég. De jó házörzőnek a Moszkvait mondanám, vagy a kuvaszt. Viszont velük jóval nehezebb dolga van a gazdinak.

2016. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Srácok ezek nagyon jó kutyák de rövidszőrű kell ami kint-benti kutya pl. Dobermann.
2016. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de mostmár szinte bisztos hogy bullmasztiff lesz.. ... :D
2016. júl. 2. 20:24
 17/28 anonim ***** válasza:

Fiú-lány?

Milyen színű?

Nagyon jó választás. Nekem egy vörös kanom volt lakásban.(Cutler) 10 évig volt velem. Én a székely szentkirályi kennelből vettem kutyát, pedig akkor Budán laktam. Nevelni kell őket és a száját törölni kell. Mondjuk ez a kutya olyan volt mint én. De nagyon tudnak szeretni és védik a hàzat. Ahogy ugatott azt a mai napig nem tudom elfelejteni. Velem mindig jött futni. Egy igazi társ. Más állatokkal jól kijön csak a neveléstől függ.

2016. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
ööh... biztos hogy kislány és vagy fekete vagy (tigris) csíkos lessz asszem... és törölni kell a száját?! de cuki :"D
2016. júl. 2. 22:27
 19/28 anonim ***** válasza:

Hát a sötét színű az a csíkos(brindle)😊😊

Igen mert nyáladzik.

2016. júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ivartalanítsátok majd a kutyát. Aztán ovi/suli. Őv-re ne vidd.
2016. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!