Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát, macskát ajánlotok?

Starstablee kérdése:

Milyen kutyát, macskát ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most fogunk kertes házba költözni viszonylag nagy kerttel és kutyát szeretnék... kb. középmagas, vagy annál magasabb kutyát akarnék venni... milyet ajánlotok? én igazából agárra gondoltam (angol), hogy annak jó lenne-e ez a környezet?



a másik a macska, orosz kék cicát szeretnék de tippeket várok... nektek milyen cicátok van (ami szereti ha simogatják nem nagyon szökdös el és viszonylag könnyű ápolni is)?


2016. júl. 1. 21:59
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
oké :D köszi a tanácsokat *-*
2016. júl. 2. 22:35
 22/28 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, időnként a boxernek is kell.

Néha az ő pofija is nyálas.

2016. júl. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
nagyon cukik :) csak a buldog nekem nem jön be (tul kicsi vagy nem is tudom)...
2016. júl. 2. 22:38
 24/28 anonim ***** válasza:
A boxer-ről mindenki azt hiszi hogy nyáladzik de ha egy boxer nyáladzik akkor valami baj van az àllkapcsával vagy a fogaival.
2016. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

jah aha hát én annyira nem értek hozzá de szerintem aranyosak a kis kölykök ameiknek kicsit csorog a nyála :)

de ha a bullmasztiff-nak csorog a nyála az minden esetben rosszat jelent? nem lehet hogy csak éhes vagy valami...??

2016. júl. 2. 22:51
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A masztiffoknak/bulldogoknak mindig lóg a pofáján a bőr ezért nyáladzanak. Jók úgy ezek a kutyák. Nem az éhséghez nincs köze.
2016. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindig nem kell

Nem az semmi rosszat nem jelent.

2016. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
jah... akkor most már mindent tudok :D köszi
2016. júl. 3. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!