Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Mi történt a kutyámma...

Kyuta kérdése:

S. O. S. Mi történt a kutyámmal? (a többi lent)

Figyelt kérdés
2 napja elvittem futni és eltévedtünk szóval kb. 3-szor annyit mentünk mint szoktunk de már akkor nagyon aggódtam az állapotáért mivel egy fél óráig fel se akart kelni az árnyékból,valahogy aztán csak visszamentünk de láttam rajta hogy nagyon kivan.Másnap séta közben olyan furcsán ment,sántított a bal első lábára,megnéztem hogy mi az egy kicsit gennyes volt valamivel megszúrhatta de nem láttam benne tövist vagy ilyeneket,délutánra kicsit jobban lett, ma meg még nem voltam nála szóval nem tudom hogy mi van most vele. mivel a szüleim elmentek most orvoshoz se tudom vinni,nagyon aggódom nem úgy megy ahogy szokott ez lehet izomláz?

2016. júl. 3. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogyha gennyes akkor nem hinném hogy izomláz.Hagyd pihenni pár napot amíg nem lesz alkalmad elvinni orvoshoz.
2016. júl. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus..

Toklász ment a lábába, azért gennyesedhetett be, azonnal állatorvos.

2016. júl. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sanszos a toklász. Az pedig minden perccel egyre beljebb megy.
2016. júl. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igazából ránéztem ma és a viselkedése is helyrejött viszont most meg az a baj hogy nagyon hideg, toklász nem volt a lábába most már nem is sántít.
2016. júl. 3. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!