Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bullmasztiff etetése? (többi...

Lajos1234 kérdése:

Bullmasztiff etetése? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy bullmasztiffot szeretnék.Ezt a fajtát lehet házikoszton tartani vagy táp kell neki vagy ez plusz az is?Azt is olvastam, hogy nem jó mind2. Házikosztról annyit,hogy sok étel megmarad ami elég változatos.Persze kapna kiegészitőket is.

2016. júl. 4. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Emberi ételmaradékkal nem etetjük a kutyát, mert túl zsíros és fűszeres neki, meg amúgy sem konyhamalac a kutya, hogy eltüntesse a maradékot.

Jó minőségű táppal kell etetni (Brit premium, Acana, Josera, Orijen), vagy pedig nyers hússal (Barf-étrend).

2016. júl. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Mi azzal etetjük semmi baja.
2016. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Na, akkor ha sok kaja megmarad, akkor el kell kezdeni akkora adagokat főzni, amennyit a família elfogyaszt. Meg fogtok lepődni, hogy az ebből megmaradt pénzből havi szinten összejön majd egy egész frankó kutyakajára való pénz. Legyen az minőségi táp, BARF/Prey menü, vagy akármi, amit direkt kutyáknak találtak ki.
2016. júl. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem egyeltalán nem konyhamalacnak gondoltam csal fenn állt volna ez a lehetőség is.
2016. júl. 4. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
BARF! Olcsó és egészséges, nem kell moslèkkal etetni a kutyát. :)
2016. júl. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem:) nem tudom ezek a termékek itt Erdélyben mennyire kaphatóak de utánuk nézek.
2016. júl. 4. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
A barf az a nyersetetést jelenti. :) nyúl, szárnyas, szarvas, ló, marha stb. Minden húst nyersen kap. Disznót és vaddisznót nem szabad adni neki! Emellett kaphat zöldségeket és gyümölcsöket is. Olvass utána a neten, rengeteg hasznos infó van! :)
2016. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is-is. Tehát mondjuk fele táp másik fele házikoszt. Vagy ha nincs épp annyi házikoszt akkor kiegészíted nyerssel is. Így tuti nem lősz mellé.
2016. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
# 8-as, ne beszélj már zöldeket. Nem lehet a táplálékot össze-vissza keverni. Mindnek más az emésztési ideje, nem keverhető a táp, a házikoszt, és a nyersezés. Vagy ez, vagy az. A barf-hoz ráadásul kell némi ismeret is, nem arról szól, hogy odadobok valami nyers húst, oszt kész!
2016. aug. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem keverve, hanem pl reggel táp este házi koszt vagy nyers!!
2016. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!