Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táppal etessük?

Milyen táppal etessük?

Figyelt kérdés

Egy 2 éves, kistestű (3 kg) kutyusról van szó, aki sajnos elég válogatós. Eleinte Pedigreet meg Royal Canin-t kapott, majd a megvilágosodásunkat követően kipróbáltuk a Joserát és a Brit Care-t, de ezeket sem ette. Hiába kevertük őket, hiába vettük el tőle amikor nem evett, inkább napokig nem evett, aminek az lett az eredménye, hogy gyomorsavat hányt és nagyon legyengült. Pedig van étvágya, mert állandóan kunyerálna amikor mi eszünk.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Milyen táppal kéne etetnünk? Már összekevertük a tápot húslevessel vagy sima husival, azokat kiválogatta, de a táphoz hozzá sem nyúlt.


Most meg akarjuk próbálni az Orijen vagy Acana tápokat, de hallottam hogy ezekkel vigyázni kell a magas fehérjetartalom miatt. Ez mit jelent pontosan? Melyiket lenne jobb adni neki? Ha valaki tud ajánlani tápot, azt is szívesen venném.


2016. júl. 4. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

BARF etetésre nem gondoltatok még? Lehet, hogy az válna be.

Amúgy az Acana és az Orijen is jó táp, bármelyik megfelel, de nem biztos, hogy ezeket szívesebben megeszi.

Napokig úgy nem evett, hogy SEMMI MÁST nem kapott? Nem engedtek a kunyerálásnak?

2016. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem leszek népszerű, de a BARF nekem nagyon pepecselős, oda kell figyelni sok mindenre, nekem ez meg most sajnos nem férne bele. Egyenlőre táppal szeretnék etetni.


Nem, a kunyerálásnak egyáltalán nem engedünk. Voltak napok amikor abszolút nem kapott semmit, aztán kapott jutalomfalatot tanításkor, hogy valami csak legyen már a pocakban, de persze abból sem mértéktelen mennyiséget. Pedig mozog meg aktív, jó kedélyű, és mégis...

2016. júl. 4. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!