Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 1 Akita szánhuzó...

Szerintetek 1 Akita szánhuzó kutya panelban nagyon szenvedne? (olyan válaszokat hogy minden kutya szenved panelban, nem szeretnék)

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 11:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
21%
Én max. kistestű kutyát tartanék panelban, akárki akármit mond. Kell nekik is mozgástér, és ha már panelról van szó, ott egy kistestű kutya számára ez jobban megvan, mint egy nagyobb testűnek.
2016. júl. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Volt már kutyam,az előző gazdája családi házban tartotta,kikötve volt egész nap,2m-es körzetben tudott mozogni,nálunk a panelban nem 2m-es körzetben tudott mozogni és napi 5-6alkalommal vittem le...
2016. júl. 5. 11:43
 3/35 anonim ***** válasza:
36%
Igen, ès az hogy milyen választ szeretnèl rohadtul nem számìt, attól mèg szánhúzó legkevèsbè panelba való.
2016. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván kikötve sem jó nekik.

Egyik nagynénémnek volt egy időben egy kisebb testű szánhúzó féle kutyája külföldön, és neki eléggé nagy volt a mozgásigénye. Viszont ők egy kétszintes kertes házban éltek, és ugyan bejárós kutya volt, és az udvaron az alacsony kerítés miatt csak felügyelettel volt, de nem egy kis panel méretű lyukba volt bezárva.

2016. júl. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

80nm.Nem kutyaól,ja és én foglalkozom a kutyával nem kikötöm, enni inni adok neki,aztán annyi!

Mert az nem kutytartás

2016. júl. 5. 11:59
 6/35 anonim ***** válasza:
73%
Igen. A pásztorkutyák után ők a legérzékenyebbek a bezartsag miatt
2016. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Tudom most az lesz mondva hogy bunkó vagyok,de 190centis pasi vagyok,nekem kutya kell nem egy kis patkány!
2016. júl. 5. 12:17
 8/35 anonim ***** válasza:
73%

Napi min 3x sétával és sok-sok mozgással, tanítással egy akitának ez megfelelő lenne.

Amire ügyelned kell az inkább az, hogy az akita egy elég domináns, territóriumvédő fajta, ezért ha vannak más kutyák is a házban, akkor nagyon korán meg kell tanítani, hogy nincs bunyó és acsarkodás, meg persze a többi lakóhoz is hozzá kell szoktatni.

2016. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Valami hozzáértő is irhatna,aki kutyákkal foglalkozik!

Ha volt már ilyen komment, sorry ha nem szűrtem ki!

2016. júl. 5. 12:20
 10/35 A kérdező kommentje:
8-as igen azt tudom,olvastam hogy elég domináns fajta az Akita,ezért szeretnék pont ilyent,mivel én is ilyen ember vagyok,ezért szerintem minden szempontból passzolnánk,mellesleg szerintem a legszebb szánhuzók!
2016. júl. 5. 12:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!