Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 1 Akita szánhuzó...

Szerintetek 1 Akita szánhuzó kutya panelban nagyon szenvedne? (olyan válaszokat hogy minden kutya szenved panelban, nem szeretnék)

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 11:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Itt a környéken van egy akita panelban, rengeteget sétálnak vele.Papámnak is volt akitája,ők kertesben laknak.

Viszont inkább a szőrük miatt nem ajánlatos,hiszen két rétegű szőrük van.Nagyon hullik!!

Papámnál az udvar állandóan tele volt szőrrel,főleg vedlési szezonban. Illetve a másik, bent panelban télen fűtés mellett kibacott melegük van!!!


nem tudom hány éves vagy,de suli/munka mellett hogy oldasz meg 5-6 sétát naponta?


Napi 3 elég mikor már felnőtt,de egynek 2-3 órásnak lennie kell,mert nagy mozgás igényük van.

2016. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
23%
Nem panelba nem való kutya alapvetően (kivéve a csivava) főleg nem egy Akita! Ember hol élsz? Gondolj bele a helyzetbe! Rohadt vastag bunda nagy mozgás igény, kicsi lakás. Ezek nem férnek össze!
2016. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk vizslánk van lakásban. Egész nap nem csinál semmit, csak alszik fekszik, napi 2x sétálunk vele 1x reggel egy órát meg este 2t. ha volt már kutyád biztos tudod, mennyi mozgásra van szüksége, agyi fárasztásra. Én nem e miatt aggódnék, hanem hogy nyáron és télen is a melegbe kéne szenvednie a kutyának a panelban, mellesleg amit mondtak állandóan vedlene, amit folyamatosan takaríthatsz. Szerintem egy ilyen kutya nem erre a klímára való. Szerintem egy dobermann, német vizsla, hasonló rövidszőrű eb jobban meglenne.
2016. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
46%
Nekem szánhúzó félém van lakásban és rendszerey fésüléssel és takarítással nyoma sincs a szőrnek. Leginkább csak alszik de napi 3x visszük 4-5 vagy több órára sétálni. Nem rombol nem unatkozik mindenkinek jó. :) (nyugodtan pontozzatok le de ez attól még az én tapasztalatom)
2016. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik küllemre a fajta, és személyiségben sem szeretnél nagyon eltérő kutyát, akkor inkább shiba. Ő nem akkora, mint az akita, talán több tere lenne a lakásban is mozogni, nem döntené fel a kávézóasztalt a labdát kergetve.
2016. júl. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

14-es köszi,nekem is Hosszúszörü kutyám volt(collie)

Az enyémmel se volt gond!

2016. júl. 5. 13:24
 17/35 A kérdező kommentje:

12-es mint írtam nem egy patkányt akarok,hanem kutyát!

Egy csivava inkább hasonlít patkányhoz mint kutyákat!

2016. júl. 5. 13:26
 18/35 A kérdező kommentje:
Javítás-kutyához
2016. júl. 5. 13:30
 19/35 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is két nagy testűm van lakásban, és nem szenvednek. Igaz nem szánhúzók, hanem vadászkutyák, viszont az egyik fajtáját tekintve van olyan makacs, mint a szánhúzók. Reggel úszás a program még munka előtt, utána meg egy nagy séta+úszás ahogy alakul az idő. Felettünk szamojédot tartanak, teljesen jól elvan, melege van nyáron, mint mindenkinek ez nem attól függ h lakásban vagy kertben van, még mielőtt valaki felhozná ezt is. Szerintem jól érezné magát, megfelelő tartással :)
2016. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Mennyit tudnál vele sétálni? Erre még nem reagáltál.
2016. júl. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!