Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek 1 Akita szánhuzó...

Szerintetek 1 Akita szánhuzó kutya panelban nagyon szenvedne? (olyan válaszokat hogy minden kutya szenved panelban, nem szeretnék)

Figyelt kérdés
2016. júl. 5. 11:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
63%

Neked az akitán kívül mindegyik patkány kutya? Megannyi rövid szőrű, kevés mozgásigényű nagytestű kutyafajta van, ami pírja a panel életet. Miért pont egy szánhúzót akarsz egy dögmeleg lakásba? Vegyél egy nagytestű rövid szőrűt. Az meg rohadtul nem tesz jót egy kutyának sem, főleg a szánhúzónak, hogy télen a 30 fokos lakásból leviszed a -20-ba. Gondolkozzál már, 50 fokos hőmérséklet különbség. Láttam már huskyt, akinek emiatt megbolondult a vedlése.

Tehát kérdésre a válasz, igen, nagyon szenvedne.

2016. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

21-es nem tudom Te milyen egy balfax ember vagy aki télen 30fokban van otthon, költözz vmi Arab országba!!!

Nálunk 20fok körül van télen!!!!

2016. júl. 5. 18:02
 23/35 anonim ***** válasza:
52%

Te aztán kiragadtad a lényeget a válaszomból, gratulálok.

Egyébként nem balf@.z vagyok, mert nő vagyok, és nem speciel nem panelban élek, de voltam már ott, tudom milyen meleg lehet :)

Minek tetted fel a kérdést, ha nem tetszik senki válasza?

2016. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ennyire tudsz mindent, sejtettem hogy Nő vagy!

Volt már kutyád?Foglalkoztál is vele vagy csak azért kellett hogy jelezzen ha jön valaki?

2016. júl. 5. 18:08
 25/35 anonim ***** válasza:
71%
Ez baromi releváns a kérdésedet ítélve, hogy nekem volt e kutyám. Képzeld volt és van is :) És úgy látszik kicsit jobban is értek hozzájuk, mint te, aki az akitán kívül minden fajtát patkánynak titulál, de az akita az nagyon still. Nő a farkad is tőle, ha akitád van... Panelba találták ki, tartsál kettőt is nyugodtan. Jó lesz nekik.
2016. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
61%
Minden kutya alkalmazkodik a körülményekhez. Nem tartom ésszerűnek, hogy egy akitát akármekkora lakásban tartsanak. Ha ennyire ragazkodsz a fajtához, kertes ház a megoldás. Mi is azért költöztünk kertesbe, hogy mackó kutyánk legyen. 1000m2 szabadon él, minden map sétálunk, játszunk, este bejön velünk. Kiegyensúlyozott, egészséges.
2016. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Az akita nem szánhúzó, annyi köze van a szánhúzóhoz, hogy egy fajtacsoportban vannak.


2. Mivel eredetileg medve vadászathoz is használták, kemény, makacs, domináns jellemű kutya, aki kezdő gazdák kezébe nem való. A "volt már kutyám" nem számít, ha nincs hasonló fajtákkal tapasztalatod. Pláne nem a Collie. Piszkosul nem egy kaliber.


3. Gondold át, hogy valóban képes leszel-e neki azt a mozgás mennyiséget megadni, amire szüksége lesz. Itt szintén ne a Collieból indulj ki.......

2016. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
93%
Te is csak egy idióta vagy aki leszarja ezt a gyönyörű fajtát. A küllemre mész és a jelleméről max. annyit tudhatsz hogy makacs. Gondolom még arra sem vennéd a fáradságot hogy rendes tenyésztőt keress. Miért akarsz megrontani egy ilyen szép fajtát? Nincs elég önbizalmad?? Mert az Akita az ilyesmin nem segít... egy neveletlen Akita rosszabb tud lenni mint egy rosszul nevelt bull típusú. Ez nem egy plüss kutya. Ha látja hogy nem bírsz vele akkor csak azt fogja nézni hogy hogy idegesíthet és soha nem fogja azt csinálni amit te szeretnél. Csak megsúgom hogy az Akita makacsságban dobogós első... inkább válassz más kutyát.. hagyd az Akitákat nem neked való fajta.
2016. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Szokásos gyakoris színvonal ma is megvolt,keresek egy másik fajtátkde nem irom ki,mert az se lesz,se panelba való,se nekem való, no comment!
2016. júl. 5. 22:16
 30/35 anonim ***** válasza:
86%
Figyelj kérdező. Egy akitának köze nincs egy borderhez. És még csak nem is szánhúzó, hanem vadászkutya (nagyon erős vadász ösztöne van, kutyákra is támadhat) és inkább a spicc félékhez sorolják. Ha még ezt sem tudod nem sokat tudhatsz róla. Nem a panel miatt nem való neked hanem az alapján amit leírtál... nem hiszem hogy ilyen hozzáállással és tapasztalattal elbírnál egy ilyen kutyával.
2016. júl. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!