Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet belőle később baj ha...

Lehet belőle később baj ha így játszom a kutyámmal?

Figyelt kérdés
A kutyi most 5 hónapos és elég nagydarab lesz. Úgy szoktam vele néha játszani hogy elé térdelek lehajolok az ő szintjére és én kézzel ő lábbal csapkodja a padlót(remélem érthető) na nem is ez a lényeg hanem hogy a száját szoktam piszkálni ő pedig játékból harap persze csak gyengéden. A szájába merem tenni a kezem mive csak nagyon finoman harapdálha és rágja. Ha a kezem a szája elé teszem akkor kinyitja a száját (harapdálni próbál) ez egy szándékos gyakorlat, mivel nemrég váltotta a fogait csak így tudtam megnézni. Egyébként a táljában is túrkálhatok még morogni sem kezd. Mióta itt van még játékból sem morgott. Na a lényeg hogy később elfajulnának a dolgok ha így játszom vele?

2016. júl. 6. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen van nevelve akkor nem viszont később akaratlanul is erősebben harap vagy éppen úgy hogy neked fáj mert éppen úgy esett "kézre" neki a harapás...
2016. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze most is van hogy rosszul jön ki a harapás és az persze fáj de nem hinném hogy ez az ő hibája, azért ilyenkor rászólok. Jól nevelt. Ha fájna amit csinál nem hagynám neki. A legkisebb mértékben sem agresszív vagy erőszakos csak néha-néha túlságosan pörög.
2016. júl. 6. 14:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám pontosan ugyanilyen :D sose bántana, ez csak játék nekik...
2016. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!