Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem játszanak a kutyámma...

Miért nem játszanak a kutyámmal más kutyák?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kutyusom. Nagyon barátságos mindenkivel, embereket is imádja a kutyákat annál inkább is imádná de valamiért azt veszem észre hogy a környék egyik kutyája sem akar barátkozni vele. Szegényke pedig nagy farokcsóválásokkal üdvözöl minden kutyust és játszana velük de eddig még mindegyik kutya elfordult tőle és nem akart játszani így mindig visszatartom a kutyát. Eddig még csak felnőtt kutyusokkal találkoztunk , kutyafuttató nincs sajnos a városunkban. Az emberek szeretik simogatni mert kb mimdenkihez odamenne. De a kutyák valamiért távolságtartóak vele. Első kutyám így nincs sok tapasztalatom hogy ez normális -e vagy én rontok el valamit.
2016. júl. 7. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem rontasz el semmit. Normális hogy nem áll le vele minden kutya, főleg ha felnőtt vagy öreg kutyáról van szó. Én is úgy jártam mint te sajnos a kutyusom már érkezése óta csak 1x tudott másik kutyával játszani. Ennek ellenére semmi baja. Van még ideje. Javaslom vidd kutya oviba/suliba. Ha első kutyád ártani nem fog és ott tud játszani.
2016. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felnőtt kutyák sokszor nem hajlandóak játszani a kicsikkel. Nekem felnőtt, de játékos kutyám van, őt is sokszor lekoptatja a többi kutya, ugyanakkor sokszor ő sem hajlandó szeleburdi kölyök kutyákkal játszani :)


Ha nincs futtató normális kutyákkal a környéken, akkor tényleg egy kutyaóvoda lenne jó, ott a saját korosztályával találkozna és tudna játszani :) Nézd meg, van-e a környéketeken olyan kutyaiskola, ahol van ilyen foglalkozás. Ha nincs, akkor neten is próbálhatsz kölyökkutya találkozót szervezni a környékbeliekkel, biztos másnak is van arra kölyök kutyusa.

2016. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!