Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan akinek kék...

Van itt olyan akinek kék kékhordozó vagy vörös francia bulldogja van? Egy halványvörös kis szuka tk nélkül mennyiért reális?

Figyelt kérdés
2016. júl. 9. 16:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
78%
És idejött a 10-eske, aki lehúzott minden értelmes választ. Szánalmas bohóc! :D
2016. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
lecophatják a facomat:))) már van kutya mélyvörös szuka 100ért 3oltással és majd ki csattan
2016. júl. 9. 19:22
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Tehát a kutyád egészséges? Szuper. De ne aggódj, majd elmúlik. Legyen ilyen nagy a szád akkor is, mikor a kutya eléri a felnőtt kort, és minden hónapban lesz majd valami baja. Jelentkezz úgy másfél év múlva. És ebben semmi rosszindulat nem volt.
2016. júl. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd szólj, hogy milyen fantasztikus szűrései lettek ;)
2016. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
82%

13: Inkabb ne kivanj ilyet a kutya nem tehet rola ne o legyen a szenvedo alanya.


Kerdezo: Eddig sem sok eszrol tettel tanubizonysagot, de ez a "szopjunk le" ez hab a tortara. Nagyon sajnalom, hogy az a szerencsetlen allat melletted kell eljen, nem azert ahogy tartod, hanem amilyen ember lehetsz.

2016. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,itt mindenki neked akart jót,és inkább hálásnak kéne lenned,ahelyett hogy ilyen stílusban írogatsz.

Ha már eleve az egyik legbetegesebb kutyafajtát választod,és azt szeretnéd hogy sokáig veled éljen,igazán nem kéne spórolnod az egészségén.

Ahogy előttem is írták nem a TK 200.000 hanem az a sok-sok egészségügyi szűrés,amit a tenyésztő a szülőkön elvégzett(ugyebár ez nem 200 FT) valamint az ultrahang,a herpesz elleni védőoltás,a minőségi tápok,oltások,féredhajtás,és francia bulldogoknál a nagyon is gyakori császármetszés.

Mellesleg nagyobb az esélye,hogyha a kutyus felnő francia bulldogra lesz,és nem egy tacskó szerű keverék.

Persze a betegségek nem feltétlenül fiatal korban jönnek ki,lehet hogy csak 5 év múlva.Remélem,ezeket megússzátok

2016. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
# 15 Nem kívántam! Odaírtam (a gyengébbek kedvéért) , hogy nem rosszindulatból írom. Tapasztalatból. A francia bulldog az egyik legbetegesebb -ha nem a legbetegesebb - fajta. Állati nagy mák kellene hozzá, hogy valaki kifogjon egy szaporítótól vásárolt makkegészséges példányt. Az is elég baj, hogy a kérdezőt bepalizták 100 ezerért egy szapis kutyára, nemhogy még szándékosan rosszat kívánjak neki. Sajnos igen nagy esélye van rá anélkül is.
2016. júl. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
:))))))))))))))))))))))))
2016. júl. 9. 21:17
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

# 11 Avagy te!

Kérdező én szóltam ! XDD

2016. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 bollocks ***** válasza:
74%
Kérdező, te is jó hülye lehetsz, 100 rugót kifizetni egy keverékért... Ritka nagy idióta vagy :D
2016. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!