Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet, hogy a kutya...

Mitől lehet, hogy a kutya bőre vastagon foltokban válik le?

Figyelt kérdés

Tapasztalt már valaki ilyet? 1-1 folttal indult de terjed az egész testén mintha nagyon vastag var jönne le. A négy végtagja szinte teljesen ilyen,az orra a füle a hátán is van a hasán is a nemiszervén. De alatta nem sebes, viszont van ahol pirosas barnás alatta.

Bágyadtabb is emellé csökkent valamivel az étvágya is.

Nagy tesű kutya.



2016. júl. 10. 22:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Na jó köszönöm ebből elég! Azt kèrdeztem látott-e valaki ilyet?

A kérdésben is írtam, hogy először elvittük a kutyát! De hazafele alig akart sétálni ezért úgy döntöttünk, hogy inkább kihívjuk ne okozzunk kellemetlenséget neki.

2016. júl. 11. 13:18
 12/16 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos az egészség fontosabb a kényelemnél. Vidd el, akár akar menni, akár nem. Az ő érdekében.
2016. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha a rendelőben nem csinál semmit az orvos, akkor mit csinál, ha kihívod? Nyilván mèg annyit se.
2016. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mint írtam fog venni vért,megvizsgálja. És kapott antibiotikum injekciót meg vitamint. Persze többet ér az egészség de ha fájdalmai vannak mert messzire kell sétálni akkor inkább jöjjön ki!
2016. júl. 11. 17:02
 15/16 anonim ***** válasza:
69%
Első alkalommal kellett volna vért vennie, bőrkaparékot, esetleg allergia vizsgálatot csinálni...nem akkor, amikor te kéred. Hiába véded, akkor sem jó orvos.
2016. júl. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%
Az antibiotikum + vitamin kombináció a tipikus "fogalmam sincs, mi a baja, de hátha ez majd hat" megoldás állatorvosoknál.
2016. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!