Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy lakásban két kutyát...

Lehet egy lakásban két kutyát tartani?

Figyelt kérdés
Szerintetek gusztustalan vagy jó dolog?

2016. júl. 12. 09:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Szerintem ha minda kettő szobatiszta
2016. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
18%

Ha elég nagy a ház igen, de függ a kutyák helyigényétől is.

Ha személyes véleményemre vagy kíváncsi kutyának, macskának nincs a házban helye.

2016. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Akkpr talán
2016. júl. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
2%
Egyet sem lehet.
2016. júl. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki szánt rá időt hogy írjon éhez a kérdéshez!
2016. júl. 12. 09:38
 6/13 bollocks ***** válasza:
64%

Kutyát lakásban tartani legalább annyira felháborító, mint a nők szavazati joga, meg hogy az iskolákban evolúcióelméletet tanítanak. FELHÁBORÍTÓ!


:Sarcasm OFF:

2016. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Lehet. Testvérem is kettőt tart és nincs velük semmi gond. Engem egyáltalán nem zavar, felőlem 3 is lehetne, de azért ne dán dog méretet válassz. :)
2016. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Persze, hogy lehet! Ha megvan a lemozgatás és a kutyák minden nap le vannak fárasztva, a gazdi mellett tökéletesen elvannak nap közben. Keresztapám dobikat képzett ki, és 8 évig lakásban tartotta a dobijait, mert kb. egész nap kint voltak a pályán, ha nem akkor meg elmentek biciklizni, úsztatni vitte őket. Igen, volt hogy 2 dobermann egyszerre volt a lakásban, de kb. csak aludni jártak fel.

A lényeg, hogy legyenek szabályok, amiket a kutyáknak el kell fogadni, és amihez te is tartod magad akár 15 évig. Sétáltatás, etetés, alvás, mindig legyen meghatározott menet, aminek az alapjait lefekteted kölyökkorban. Ha tudják a kutyák, mit akarsz, és fegyelmezetten betartják az utasításaidat, akkor harmonikusan lehet élni 2 kutyával is lakásban!

2016. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Semmi gond nincs vele.

Nekem is kettő van.


#6 agyadnak a szintjén megmutatkozik amit írtál....férfi vagyok

2016. júl. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bollocks ***** válasza:
71%
#9: Minden bizonnyal egy alulművelt férfi vagy, aki nem ismeri a szarkazmus szó jelentését
2016. júl. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!