Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet egy lakásban két kutyát...

Lehet egy lakásban két kutyát tartani?

Figyelt kérdés
Szerintetek gusztustalan vagy jó dolog?

2016. júl. 12. 09:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%

szerintem simán lehet, azt is megkockáztatom h a lakás méretétől függetlenül.

ismerek olyan embereket akik 5-7 kutyával (15-20 kg/kutya) élnek egy házban.

a mi házunkba két kutya és egy macsek van. a macska szinte elveszik a házban, viszont a két kutya mindig ott van ahol én és ez néha idegesítő tud lenni. pl ha kimész az ajtón, meg kell várnod míg a többiek is kijönnek és utána csukhatod csak be :) biztos én csinálom rosszul, de pl ha a kutyák úgy vannak szoktatva h ha a lakásba vannak lefekszenek a helyükre és alszanak és pont, simán elviselhető.

2016. júl. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm aki írt a kédésemhez!
2016. júl. 12. 16:48
 13/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne már gusztustalan ? Inkább az gusztustalan, aki szerint kutyának, cicának nincs helye lakásban. Megnézném, hogy pl. egy kínai meztelen kutyát, bulldogot vagy papillont kivágna-e a kertbe. Cicából némely fajtát nem is adja oda a tenyésztő kertbe.

Nekünk 2 kutyánk van társasházban és nemsokára lesz cica is. Senkit nem zavarnak és láthatóan jól érzik magukat.

2016. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!