Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor hagyja abba kiskutyám a...

Mikor hagyja abba kiskutyám a harapást folyamatos tiltással?

Figyelt kérdés
A 2hónapos kutyám folyamatos tiltással mikor hagyja abba a harapás??erősen morog ugat ha közelebb megyek és rászolok...de ugyan ugy csinálja...ienkor földhöz nyomom mig megnyugszik de semmi sem változik!vagy csak fog?nektek mikor hagyta abba? (Fáj nagyon ha harap...probáltam h "felkiáltok" ha harap de nem vált be)
2016. júl. 16. 12:15
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Akumi!

Én nem akarok beleszolni a vitátokba de tudod senki nem úgy születik hogy mindent tud a kutyákról :/ nekem csak a harapással van problémám mint látod :/ kiirtam már eztet csak más a címe!és tudod hogy ott mit irtak? Idézem neked: "legyél te a falka vezér ne hagyd magad!nyomd a kutyát a földhöz mig megnyugszik!"

És hasonló további válaszokat kaptam...

Szóval ha én ezt csinálom nem azt jelenti hogy nem való nekem kutya mert nincs tudásom...

Elég lenne annyit irnod: "nem kell földhöz nyomni a kutyát".

És tudod szép szobol is értek...de ismétlem:a harapáson kivűl jó nevelt kutya és folyékonyan tanul.

2016. júl. 17. 07:21
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem folyekonyan, hanem fogekonyan. A masik szerintem Akumi mar arra reagalt amit en irtam, neked azt javasolta NE TEDD, egesz kulturaltan.


A masik nem az a baj, ha nincs meg a tudasod valoban senki nem ugy szuletik, hanem hogy felkeszuletlenul fogtal ebbe bele. Mindegy ez a mult en javaslom neked szakkonyvek beszerzeset es/vagy szakirasok elolvasat. A kutyad trenirozasara ott van ZAK GEORGE o egy amerikai kutyatrainer youtube csatornaval, nagyon szepen mutatja be mikent vezetheted ra pozitiv megerositessel a kutyadat szinte barmire.


https://www.youtube.com/watch?v=m9KQegi4r8k


Be is linekeltem neked. Viszont ha lusta vagy akkor valoban nem marad mas, mint a kutyasuli/kutyaovi.

2016. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy baj, ha nem értesz a kutyákhoz, nyilván senki nem úgy születik, én is ezt mondom :D Azért kell megtanulni, ha azt szeretnéd, hogy tudj kommunikálni a kutyával. De nem internetes vadidegenektől, hanem szakembertől, személyre szabott tanácsokat alkalmazva. Mert az, hogy valaki olvasott valamit valahol, és az ő kutyájának véletlenül működött, baromira nem azt jelenti, hogy a tiédnek is fog. :)
2016. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hanem egy vadidegen "szakembertol", akit valoszinu akkor latsz eloszor van 2 okeleve es ennyi, hogyugyes volt elvegezte a 2 honapos kutyakikepzo tanfolyamot. Semmivel nem kompentensebb mint barmelyik masik vadidegen az interneten.
2016. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja es Zak Geroge, annyira nem ismeretlen, talan nem olyan popularis mint Cesar, de mondjuk ot hivtak BBC-hez meg nagyon sok kutyaval foglalkozo musorba. Magyar "kutyas-celeb" max a Korom Gabor volt, de az egy szerencsetlen es a musorat is fajdalom volt vegignezni.
2016. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!