Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok kutyatartónak miért...

Sok kutyatartónak miért vicces, ha a kutyája egy másik ember lábát hágja?

Figyelt kérdés
Átmentünk az egyik ismerősünkhöz, erre a kutyája folyton valakinek a lábát t*szogatta, a gazdája pedig mindannyiszor jót nevetett rajta, hogy jajj de hülye vagy kiskutyám. Amikor harmadszorra jött hozzám finoman odébbsegítettem a lábammal erre én voltam a szemét. Sajnos több ilyen embert is ismerek, akik csak nevetnek rajta. Komolyan ennyire idióták?

2016. júl. 16. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ne foglalkozz velük. Az ilyenek még ahhoz is hülyék hogy tudják mit csinál a kutya....(dominál)
2016. júl. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Igen, komolyan ennyire idióták. Van aki a facebookra töltöget fel ilyen képeket, (a kutya gazdája), hogyan lóg a lábán a kutya... Nincsenek tisztában vele, mit is csinál ilyenkor. Ez nem vicces, ez neveletlenség.

De ugyanígy a gyerekekkel, néhány szülő csak röhög rajta, ha a gyereke az üzletben kibont pl. egy joghurtot és ott elkezdi kikenni magát, a vevőteret meg mindent. Vágnám szájon őt is.

2016. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs esze sok embernek, és fogalma sincs a kutyákról.
2016. júl. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó ugyanúgy van a kutyások között, mint bárhol máshol.
2016. júl. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nekem is volt ilyen , hogy átmentem egy ismerőshöz és a kutyája a lábamat b*szogatta , de én is nevettem rajta, és én is odébb segítettem. Bár nálam erre nem mondott semmit sem az illető. De szerintem ezt nem kell ennyire felfújni. Emberek vagyunk nem tökéletesek. Mindenki idióta valamiben.
2016. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Ilyenkor mosolyogva odavetheted, hogy látod, a kutya irányítja a családot :D Vagy más kicsit gúnyos megjegyzést. Én sem tűrném magamon ezt, ha vendégségben lennék ha nem
2016. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek van egy yorkie-ja és amikor összeköltöztünk akkor a kutya nálam is próbálkozott hogy a lábam meghágja bár én akkor lecsaptam neki egy marha nagyot. Barátnőm egy kicsit mérges volt de aztán szerencsére belátta,hogy ez nem igazán vicces hogy a hágás végterméke ott volt a lábàn. Bár egy neveletlen kutya volt. Nekem egy bullmasztiffom van.
2016. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a létező legnagyobb tiszteletlenég a gazdájával szemben. azonnali retorzió, normális estben!

de ilyenkor néha elönt a vörösköd: ha valaki a saját kutyáját ( falka alatvalóját ), eme minimális tiszteletre sem képes megtenítani, az mért akar gyereket, és gyereket nevelni?

ezt csak azért írom, mert anno volt egy törényjavaslat ( amit elkaszáltak ), hogy csak vizsgás kutyák lehetnek póráznélkül. nah, ha egy kutya sétáltatásához-tartásához vizsga kell, akkor kelljen már a szaporodáshoz is.

sokkal kevesebb küszübmajom lenne!

2016. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor a kutya le is spricceli az áldozatot?
2016. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát a fehér termék ott lesz.
2016. júl. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!