Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok kutyatartónak miért...

Sok kutyatartónak miért vicces, ha a kutyája egy másik ember lábát hágja?

Figyelt kérdés
Átmentünk az egyik ismerősünkhöz, erre a kutyája folyton valakinek a lábát t*szogatta, a gazdája pedig mindannyiszor jót nevetett rajta, hogy jajj de hülye vagy kiskutyám. Amikor harmadszorra jött hozzám finoman odébbsegítettem a lábammal erre én voltam a szemét. Sajnos több ilyen embert is ismerek, akik csak nevetnek rajta. Komolyan ennyire idióták?

2016. júl. 16. 15:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, tényleg nagyon sok az idióta, de nem csak a kutyával, hanem a gyereknevelés terén is ez van. Lopna a gyerek, aztán még megdicséri a szülő, hogy milyen találékony... Nem tudom, valami agyi elborultság kell tényleg ehhez, hogy ezeket a dolgokat valaki viccesnek gondolja... Nem tudom ha egy bernáthegyi próbálná maga alá gyűrni a kedves gazdit, vajon akkor is így nevetgélne...
2016. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy állatnál ez természetes dolog.

Nekem galambom van és kicsi korában az is csinált ilyent. A kezem ujjait mászta meg és először tényleg nem tudtam mit csinál, hiszen ő egy galamb. Ráugrott az ujjaimra és elkezdett csapkodni a szárnyával és a végén oda spriccelt pár csepp fehéret. Aztán volt amikor a lábammal próbálkozott. Szerintem az ujjak a madár farktollára emlékeztethették és azért ugrotta meg. hihetetlennek tűnik, de nem vicc! Ezt a galambot három napos korától neveltem és azért volt neki természetes a közelségem. Igaz, ennek már kb 8 éve, hogy megszületett 2008 szeptemberének elején, illetve kicsi csibe galambként behoztam amikor magára hagyta a kis rózsaszínű kopasz csupasz kis galambot az anyja, még sárga pihéje se volt. Már pár hónapos (5-6) volt amikor ezt csinálta, aztán leszokott róla.


A kutyákról már régóta hallottam, hogy csinálják de a galambot még előtte soha, csak most ezzel a madárral magam tapasztaltam. meglepő dolgokat csinált kiskorában. Volt amikor megsértődött mert kijavítottam ahogy utánozta turbékolással amit mondok és utána megint nem jól utánozva turbékolta, aztán én is utánoztam úgy rosszul. Akkor nekem jött sértődötten és jól megcsapkodott a szárnyával és megcsipkedett, hogy miért csúfolom ki mert "nem olyan könnyű az emberi szót utánozni!". Azóta már el tudja rendesen turbékolni a nevét. Voltak még hasonló jópofa dolgai. Fogott magának egy kislány galambot (azóta együtt vannak) és azon kezdett "tornázni", mint korábban az ujjaimon szokott. Aztán felrepült az ajtóra ahol szokott ülni (alá van papírozva a pottyantás miatt). Mutattam neki a kezemmel viccesen ahogy megugorja a másikat, erre nekem repült az ajtóról dühösen és jól összevert a szárnyával és megcsipkedett, hogy miért csúfolom ki.

Aranyosak ezek a kis állatok, csak az ösztöneiket követik. Több esze van némelyiknek mint gondolnánk! :) A galamb is nagyon okos.

2016. júl. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!