Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Bichon Havanese...

Szeretnék egy Bichon Havanese kiskutyát! Szerintetek ez a fajta ha naponta 4-szer levinném sétálni akkor kibírná egyedül 7 órát a lakásban amíg dolgozom?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 15. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon édes kutyusok!! Feltétlen ajánlom! Nagyon kis bújós, jétékos, és okos. A szőre nem hullik valóban, ez jó, de sajnos ha nem fésülöd, akkor nagyon könnyen csomósodik. Legalább 3 havonta kozmetika, ezek a hátrányai, de ennyit megér, olyan édes, szeretetre méltó.

A miénk 3 x megy le, nyáron többet, hosszabb időre, de elvan egyedül, pláne,mióta találtam neki egy társat. Most már ketten vannak, így biztos jobban érzi magát,de szerintem amíg egyedül volt sem volt vele gondom! Legalábbis nem vettem észre, hogy szomorú lenne, aludt, mint a bunda.

2010. ápr. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a Wonderland's Happy Angel kennelből van a kiskutyám, a tenyésztő nagyon rendes, lelkiismeretes. Nagyon szép kiskutyái vannak mindig. Most fog ápr. végén megszületni a következő alom, szerintem érdeklődjél.:) A Domoszlói Vadász kennelben is most lesznek kutyusok, az a kennel is nagyon szimpatikus.
2010. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon szép kiskutyák vannak ebben a két kennelben:-) Kb mennyibe kerülnek?
2010. ápr. 20. 18:05
 14/16 anonim ***** válasza:
Szia, megkerdezhetem, hogy kulfoldon hol elsz?
2010. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Dániában élek:-)

Itt is nézegettem a kenneleket, de itt 400.000Ft fölött vannak az árak amit kicsit drágának találok!

2010. ápr. 21. 12:50
 16/16 anonim válasza:
Persze.,ha még nincs 1 éves akkor az neki a jó ha melletted lehet ,ott a játékai a kis fekhelye,de persze figyelni is kell nehogy szétrágja a kábeleket a lakásban azért jobb ha ilyenkor néha ránézünk mert ő még nem tudja mi a pisilőhelye mert még pici akkor hangfal tv bártmi elektromos dolgot lepisilhet főleg hogy megisrázza.A másik a kaki.nem tudja még hogy hol kell ajánlatos a lakásba kutyatálcára szoktatni kint meg mindegy.de peletapos,a szőnyegbe beleragad.Főleg a ha megis eszi és kihányja.(az enyém ilyen,sőt még a viztől is hány) Figyeljünk rá.
2010. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!