Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy így néz ki a...

Normális, hogy így néz ki a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos amstaff kutyusom,és azt szeretném tudni hogy normális e a mérete,+én kicsit daginak látom. [link]
2016. júl. 17. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ülős képről nem igazán lehet megmondani!


oldalról és felülről csinálj róla egy-egy fotót

2016. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Így ülő helyzetben elég nehéz megmondani. Inkább állva és felülről nézve lehet látni.

[link]

görgess le az oldalon és ott lesz egy kép, ahol megmutatja, hogy hogynéz ki egy sovány, ideális, kövér, nagyon kövér kutya.

(ha ki tudod tapintani a bordáita nélkül, hogy nagyon nyomnod kéne az oldalát akkor semmi baj nincs) ahogy ebben a helyzetben látszik én nem mondanám daginak:)

2016. júl. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Szerintem ez normália az én kiskutyám is dagi volt kiskorába
2016. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden kiskutya dagi :) amúgy nagyon cuki...használd ki amíg ilyen pici...olyan hamar telik az idő....
2016. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:) utolsó: hát igen már azóta rengeteget nőtt mióta idehoztuk:)
2016. júl. 17. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!