Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen a tökéletes kutya?

Nektek milyen a tökéletes kutya?

Figyelt kérdés
Fajtára és megjelenésre milyen kutya lenne az álom ebed? Viselkedésben, habitusában mit testesít meg? Milyen feladatot látna el nálatok? Inkább családi vagy egygazdás, saját kutya lenne? Érdekelnek a vélemények:)
2016. júl. 18. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Kaukázusi juhász, több ember környezetébe, érték védelem főleg. Rövid szőrű ha lehet, kan vagy ha szuka csak jó alomból. Elég drága az áruk, régen 15-ért vettem és jó messzire kellett menni érte, de sajna elpusztult, szuka volt hatalmas termettel, világos kávészín, sancinak hívtuk.
2016. júl. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Természetesen a saját kutyusaim, mint másnak meg a saját gyereke. :) Tudom, hogy nem tökéletesek, de számomra így is azok. Egy shar pei-németjuhász keverék, és egy tacskó keverék.

Számomra az álom kutya egy törzskönyves svájci fehér juhász, attól a gyönyörű szukától akit kinéztem. Ez még össze is jöhet, mert a tenyésztő nagyon kedves és készséges volt mikor írtam neki, de két kutya mellé egyelőre nem hozok harmadikat.

2016. júl. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Saját kutyáim,imádom őket. Egy Pitbull és egy Malinois.
2016. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Kinézetre legyen közepes vagy nagyobb testű. Hosszú lábú, orrú, lehetőleg álló fülekkel, szőre legyen rövid/közepes. Úgy általában semmiféle túlzás ne legyen rajta, se rövid láb, se turcsi orr, se kopasz ne legyen, se 1 méteres szőrű, se mini, se óriás... Színre szeretem a fekete kutyákat, de a változatos színek is megfognak, kivéve a túl világosak nem. A szép csokibarna, vagy a merle inkább. Szerintem ezek az egészséges kutya jellemzői.

Jellemre legyen munkaszerető, készséges, szolgálatkész és egygazdás! Én nem osztozok kutyán! A legmorbidabb dolognak tartom amikor egy kutya képes bárkivel elmenni. Feladata a sportolás, versenyzés lenne, és egyben hobbiként és társaságul is szolgálna számomra.

2016. júl. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsót adom:) nekem egy fekete németjuhász az álom kutyusom hasonló jellemmel!:)
2016. júl. 18. 17:47
 6/6 anonim válasza:
A tökéletes kutyám egy kutyának beöltözött macska:)
2016. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!