Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik ilyen fajta?

Létezik ilyen fajta?

Figyelt kérdés

Szóval, közepes mozgásigényű,gyorsan tanul,engedelmes,játékos, nem igényel egész napos foglalkozást,nem pörög egész nap,hűséges.


Milyen fajtákra illik ez a leírás?



2016. júl. 19. 10:29
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Ja tudom. De ennél a fajtánál elnézném a makacsságot és domináns viselkedést, mármint lenne hozzá motivációm. Nem igazán néztem még utána milyen is a vizsla, majd keresek pár oldalt. Köszi.
2016. júl. 19. 17:56
 32/40 anonim ***** válasza:
Pitbull miért nem jó? Nekem is a labi, vizsla ugrott be, esetleg egy aussie.
2016. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Nem írtam hogy nem jó csak sajnos nem tarthatok pitbullt mert drága (mármint nem a kutya hanem a tartása):(

Az aussie is nagyon jónak tűnik. :o Nem hallottam még róla, vagy csak nem emlékszem. Köszi :)

2016. júl. 19. 18:31
 34/40 anonim ***** válasza:
Az aussie a border collie-hoz nagyon hasonló. Szintén rengeteg szellemi és fizikai foglalkozást igényel, bár gyönyörű. 20# voltam.
2016. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:
Igen utána néztem és nagyon hasonlóak :/ Hiába szépek és okosak én egy ilyen kaliberű kutyát nem tudok egész nap foglalkoztatni :/ Se kedvem, se türelmem nincs hozzá.
2016. júl. 19. 19:08
 36/40 anonim ***** válasza:
20# vagyok ismét. Esetleg mudi? Bár idegenekkel szemben bizalmatlan, jó jelzőkutya és csak közepes testű. Nem olyan munkamániás, mint a border collie, de nagyon okos. Magyar kutyafajta, hátha. :)
2016. júl. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
A mudi sem rossz csak nekem sajnos nem jön be :/ Szerintem ne pazarold itt az időt :) túl sok elvárásom van. Az én elképzelt álomkutyám csak álom. Olyan nem létezik.
2016. júl. 19. 19:29
 38/40 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld pacsik és köszönöm az eddigi válaszokat :)
2016. júl. 19. 19:30
 39/40 anonim ***** válasza:
Hát akkor sajnos kifogytam az ötletekből. :D de hidd el, ha elmész egy menhelyre megtalálod a tökéletest. :)
2016. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Semmilyen kutyát nem kell egész nap foglalkoztatni. Dolgozom és tanulok, mellette van egy munkavonalú német juhászom és egy malinois-holland juhász keverékem. Napi 2-3 órát foglalkozom velük de akkor azt intenzíven, a maradék időben meg eljátszanak együtt, ha még marad energiájuk (általában marad). Ha valaki normálisan foglalkozik velük, akkor 2-3 óra alatt bármilyen kutyát le lehet fárasztani.
2016. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!