Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek hogy ne ugassa meg...

Mit tegyek hogy ne ugassa meg még az ismert (mindennapos) szomszédot is a kutyusom?

Figyelt kérdés
tavaly oktoberbe kaptuk a tacsi keveréket.ahogy nőt olyan rossz lett.kapart,túrt,megette a tújákat és még sorolhatnám....ezekről mostanára leszoktattam de ez a folyamatos ugatása ez haláli.mellettünk épült egy 4 lakásos társasház és ha lesznek tulajok akkor itt mindenki megfog őrülni az ugatástól.mi tévő legyek?a szomorú még az egészben hogy lassan megkell válnom tőle(családi okok miatt)de hiába adok fel hírdetéseket sehol senki.gyönyörű,okos,értelmes,játékos hát igen csak az ugatás.adjatok tanácsot!
2008. szept. 29. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is ez volt a bajom a kutyámmal. Én ugy szoktattam le rolla hogy megkértem a szomszédot hogy jöjjön át és megsimogatta meg minden más nap már nem ugatott. Amugy ha uj gazdit keresel neki akkor adjál fel rengeteg helyen hirdetést hátha lesz valaki.


Remélem segitettem.

2008. szept. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Próbáld meg azt, hogy amikor ugat, akkor abban a pillanatban erőteljesen rászólsz, de nem a nevét mondod, hanem pl.: Á-Á!!! A lényeg a hansúlyon van. Amikor elkezd ugatni akkor, de csak akkor szolj rá. A kutyus nem fogja tudni, hogy miért bünteted, szidod, ha órákkal később teszed azt. Valamint zárdb be valahova addig amíg nyugodt nem lesz, így tudni fogja, hogy rosszat tett.
2008. szept. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem egyik nap hívd át a szomszédot, és mondd meg neki, hogy egy kicsit labdázzon a kutyával, és adjon neki jutalomfalatokat. Akkor biztosan megszereti.
2008. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!