Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit lehet tenni a meztelen...

Mit lehet tenni a meztelen csiga ELLEN?

Figyelt kérdés

Nagyimnál a telken a sok eső után rengeteg meztelen csiga lett.Mindenbe belemászik... (undoritó:D)

Mit tegyenek hogy ne legyen annyi? Sóra gondoltak,de annyi só nincs a világon ami kéne:D

Vagy ipari só is jó lehet?(Hószoró só?)


2010. szept. 20. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
mésszel kell körbeszórni az ágyásokat. Mészporral.
2010. szept. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bocipók ***** válasza:
88%

Mit lehet ellene tenni?

Átdobod a szomszédba! :D


Mezőgazdasági boltban tudnak ellenük különböző szereket adni, amitől olyan szinten megindul a nyálkaelválasztásuk, hogy megpusztulnak, de ez szerintem nagyobb kínzás, mint ha leásol egy poharat, öntessz bele sört és belefulladnak...

2010. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Sem a só, sem a mészpor nem igazán tesz jót a talajnak. A legcélszerűbb, legkörnyezetbarátabb a sör. Azéert én nem egy poharat raknék le, hanem egy nagyobb, használaton kívüli edényt, vagy egy nagy befőttes üveget. Legyen helyük bőven, Tényleg belemásznak, és kinyiffannak.
2010. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mész van a telken,de azt meg nem minden növény szereti.

:) Oké:) Este megmondom a mamámnak:) Hagy röhögjön ő is egy jót:) Sört kiprobáltatom velük.


Vas3foszfátot olvastam azt vajon h kell alkalmazni?

2010. szept. 20. 14:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a kazánból hamut szórtunk ki körben az ágyások szélére vastagon mindenhová tavasszal, az amikor át akartak rajta mászni, annyira leszárította őket, hogy nem tudtak elég nyálkát termelni és megdöglöttek. Előnye, hogy még jó trágya is a földnek, hátránya, hogy minden eső/locsolás után újra kell szórni. De ha kiszórod és mázlid van az időjárással, akkor két-három nap alatt elfogynak a kertből a csigák. Utána némi idő, amíg megint betelepülnek a szomszédos kertekből.
2010. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kacsafajta, amelyik ugy eszi, mint a nokedlit.Ez nem tréfa, valóság!Saját szememmel láttam.
2010. szept. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Erről én is hallottam.Sajnos semmijen állat nincs a telken igy nehéézkes lenne pont azt az 1-2 állatot tartani.


De jól esne egy kis nokedli:) Salátával. Gonosz:D:D

2010. szept. 23. 14:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem könnyű elbánni velük, én vettem egy Rottenberger ipari hamvasztót és ha megláttam egyet, szénné égettem vele. Undorító ocsmány rohadt dögök, a saját társaik porrá égetett maradványain is ott mászkáltak, fúj :@@@@@@
2014. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!