Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cesar Milan nyilvános állatkín...

Cesar Milan nyilvános állatkínzó és ezért még pénzt is kap!?

Figyelt kérdés

Tegnap szörnyű volt végignezni a NatGeo-n két részt a műsorából, régen néztem youtube-on mit csinál, de nem mertem vélemyényt alkotni róla mert nem egészen értettem az angol szüveget. Most látom h semmi magyarázata nincs, és a kutyákkal célt sem ér el.

Pl. egy vadkutyát kergetett, meg beszorította 3 emberrel, meg pórázon rángatta(vagy 5-öt eltépett) a tűző napon amíg majdnem hőgutát nem kapott, majd a kutya végre elszökött és másnap 4 ember szorította sarokba h elaltassák.

Ehhez nem kell 'kutyadoki', akárki be tudja szorítani erőfölényben. De a többi esetben sem ért el eredményt, borzalmas volt nézni.


2010. ápr. 17. 09:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

szerintem mindenbol lehet tanulni neki is vannak jo oteletei a kutyaviselkedes helyes kezeleseben. Viktoria sem kulonb a poraz ket vegen cimu muosrban.

egy ket elemet persze felhasznalok a musoraikbol...

2010. máj. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%

Kíváncsi vagyok, hogy a sok "okos" állatvédő ember akik itt véleményt mondanak, hogyan másként oldották volna meg!

Cesar módszerei a mi családunkban 4kutyával tökéletesen működött!megmentette a 2boxerünket attól, hogy elkerüljenek tőlünk, hisz egy összeköltözés miatt az ottlakó másik 2kutyával örökös konfliktus volt.CSAK az ő módszerei jöttek be!jutalmazgathattuk volna őket mint Victoria Stilwell, de kb semmit nem ért volna!

nem szabad úgy nézni ezeket a dolgokat, mintha állatkínzó, szadista lenne.Az állatvilágban, sokkal durvább dolgok történtek és történnek ha olyan kutya van a falkában aki "nem tud együttműködni".

Aki nincs ebben benne, nem tudja mikor mit, és miért.

Lehet hogy "odabök", "legyőzi", de ha valakinek van némi halovány gőze arról mi kell egy kutyának az tudja, avval nem érsz el semmit, ha kis lelkisérült babaruhás kutyákat nevel(tek)nek, mert egy kutya felelősség!

és ha ki akarsz vele menni utcára, vagy csak a családodban szeretnéd tartani, te felelsz azért, hogy ne harapjon-támadjon meg senkit!

nem mindegyik kutyát lehet kedvesen, kiegyensúlyozottan kinevelni, mert a sok tunya barom akinek csak díszként van a kutyája, elrontja, hibás berögződések alakulnak ki, és van amikor már nem tudsz segíteni!

nem fognak nekik fél éves szereplési lehetőséget bizonyítani, hogy lássunk egyetlen lépésnyi fejlődést!

nem szeretem ha "tapasztalat nélküli" bíráskodást, stbt, mert ha ezek a problémás kutyák a gyerekeitekre támadnának, mindenki fel lenne háborodva.

van ahol az emberek hibái miatt már csak az altatás marad.azért nem lesz valaki hülye mert 1000 esetből 10et nem tud megoldani.

nyugodtan lehet probálkozni.nem minden kutya kedves és barátságos, és "amúgy" nem harpós.van amelyik hozzád bújik, majd a következő mozdulata, hogy beleharap a legelső testrészedbe amit talál..

gondolom senki sem úgy menne oda hozzá, hogy a kezét nyújtja..

2010. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%
Én kutyákkal dolgozom, és bár van amit másképp csináltam volna, nem volt ott semmiféle állatkínzás. A kutyát muszáj volt megfogni, és ezt a lehetőségekhez képest, a lehető legfinobban próbálta egy ilyen félvad kutyával megtenni. Valószínüleg, csak egy jóval hosszabb póráz kellett volna. Vagy kettő.
2010. szept. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
95%
hát látszik hogy nem értesz a kutyákhoz :DD
2011. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdező drága! Tudod te egyáltalán miről beszélsz? Ha nem tudod értelmezni a műsort, akkor természetes, hogy nem érted, és ha nem ismered a kutyákat természetes közegükben, természetesn, hogy nem értesz vele egyet. De én mondjam rád, hogy állatkínzó vagy, mert emberként nézel a kutyára, aki elsősorban állat s kutya fajta és név? Elveszed az ösztöneit, és falak közé szorítod. Akkor te is állatkínzó vagy? Tudod, a magadfajta hülyék miatt kerülnek a menhelyekre a kutyák, mivel nem tudtok velük bánni!
2012. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem az!
2020. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!