Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám folyton kugrál a...

A kutyám folyton kugrál a kerítésen. Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Kertes házban lakom és a kerítésem nem túl magas, de azért annyira alacsonynak sem mondható. A kutyával addig nincs is semmi baj, amíg otthon vagyunk, mert akkor ő sem akar kimenni, viszont amikor elmegyünk, akkor bár elég nehezen, de ki tud jönni. Mit tehetnék? Meg lehet valahogy tanítani neki, hogy nem szabad? Vagy valami hasonlóra gondoltam. Köszönöm.
2010. ápr. 17. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Az én Totóm is mindig kiugrott! Megnagyobbítottuk a kerítést kb 170 cm-re, de gond nélkül boldogan átugrálta. Nem találtunk rá megoldást :D

Azóta elköltöztünk és szobakutya lett belőle.

Bocs, hogy nem tudtam segíteni, csak eszembe jutott.

2010. ápr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Kan kutya? Mert akkor lehet, hogy menne a tüzelő szukák után, ez esetben ivartalanítás.

Vagy. Szeparációs stressz, át kell venni a falkavezérséget, hogy ne akarjon utánatok menni vigyázni rátok. Egyúttal a kerítést megmagasítani.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kan kutya, hanem szuka. A kerítést nem igazán tudom megmagasítani, mivel legfőképpen fa elemekből épül fel és ezekre nem tehetek semmit. Valami idomítás érdekelne, hogy megértessem vele, ez az ő helye és nem szabad kijönnie...
2010. ápr. 17. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
valamit fúj rá a kerítésre vagy kend be vagy amíg nem vagy otthon zárd be. :S van ivartalaníttasd...
2010. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Nem fogja megtenni. Unatkozik, keres valami szórakozást.

Villanypásztor.

2010. ápr. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!