Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek, tapasztalot...

Mi a véleményetek, tapasztalototok a pitbullokról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 17. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel sok a szaporító mindenképp tenyésztőtől kell venni mert ennél a fajtánál fokozottan figyelni kell rá. Viszont Magyarországon NEM tenyészthető ez a fajta tehát külföldről kell venned. Az országba csak ivartalanított pit bullt hozhatsz be. Törzskönyvel, származási lappal.


Erős kezet igényel, de ha megfelelően bánsz vele kitűnő családkutya válik belőle. Okos és sportos kutya. Biztos, hogy bárkitől megvédene :) Fontos a kölyökkori szocializáció illetve a megfelelő étrend. Következetesen kell nevelni, mert a fejedre nőhet. Ahhoz viszont szokj hozzá, hogy sok gonosz megjegyzést fogsz majd kapni miatta...

2010. ápr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem venni szeretnék, hanem egy barátunk ki akar menni külföldre egy kis időre, és nekem kellene vigyázni rájuk. 4 lányzóról lenne szó. :) Tegnap találkoztam velük először. Őszintén szólva most még picit tartok tőlük, hisz még nem is ismerem őket, de ha tényleg én fogok rájuk vigyázni, akkor előtte 2 hétig minden nap fogok menni, hogy megismerjenek, és hallgassanak rám. 3 hat éves, és egy nyolc éves.

Amúgy nagyon szeretem a kutyákat, és ők is szeretnek engem, csak ugye lehet egy-két dolgot hallani róluk, és ezért még nem egészen bízok bennük.

2010. ápr. 17. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a pitbullok hogyan viselkednek, az teljes mertekben a gazdajuktol fugg. A pitbull kizarolag azert veszelyesebb, mint a tobbi kutya, mert erosebbet tud harapni. Az viszont teny, hogy egy jolnevelt pitbullnak egyaltalan nincs kedve az emberekbe harapni. Ehhez kepest viszont sok szobacirkalo gondolkodas nelkul beledharapna, csak azokrol azert nem terjengenek a verengzo fenevad hirek, mert ha mondjuk egy yorki vagy egy chivava beledharapna, csak rohognel es felpofoznad. Tehat meretuknel fogva nem tudnak veszelyesek lenni.

Szoval menj el az ismerosodhoz, probalj meg a kutyakkal jatszani kicsit, abbol mar latni fogod, hogy milyen a termeszetuk.

2010. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Biglui válasza:
Nekem is pittem van,igazából olyan mint egy nagy testbe nőt csivava,legalábbis az enyém,vagy gyerek is és vele ugy játszik,mintha himes tojás lenne a lányom.a kutyákkal szemben egyáltalán nem agressziv,igy lett nevelve.
2010. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!